STATUS QUO

Маршрут №52 можуть продовжити до смт Рудно

Для покращання транспортного сполучення із смт Рудно місто пропонує продовжити маршрут № 52. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Для забезпечення якісного сполучення з смт Рудно АТП № 1 планувало поставити нові великі автобуси на маршрут № 28. Однак пропозиція була відхилена, тому зараз запропоновано продовжити до селища маршрут № 52. В обласній адміністрації не підтримують таку пропозицію, а пропонують продовжити у смт Рудно міжміський маршрут № 156.

Як наголосив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, для міста принципова позиція — це забезпечення якісного транспортного сполучення з смт Рудно, тому готові підтримати будь-який із запропонованих варіантів.

"Ще в грудні ЛК АТП № 1 планувало замінити автобуси середнього класу на автобуси великого класу на маршруті № 28, щоб вони курсували в смт Рудно. Однак для цього потрібно було б замінити схему руху — щоб автобуси заїжджати до смт Рудно через с. Зимна Вода, оскільки там ширша дорога. Однак, ми зіштовхнулися з тим, що громада однієї частини Рудно не підтримує цю пропозицію, бо вважають, що залишаться без транспорту, а пропонований шатл-бас, який мав би курсувати по селищу і довозити людей до кінцевої зупинки, їм не підійшов. З цього приводу ми провели численні зустрічі з мешканцями смт Рудно і зрозуміли, що наразі змінювати схему маршруту № 28 не на часі. Тому запропонували інший варіант — це продовжити маршрут № 52, який курсує з пл. Різні до АС "Західна", до смт. Рудно та також через с. Зимна Вода. Тоді у смт Рудно було б два міських маршрути — № 28 і № 52. На 52 маршруті ми б збільшили кількість одиниць до 10−12 автобусів, щоб забезпечити якісне транспортне сполучення мешканців Рудно, частково с. Зимна Вода із Львовом", - розповів Андрій Білий.

За його словами, цю ідею обговорили на зустрічі з представниками ОДА та перевізниками, які обслуговують приміські маршрути, які можуть конкурувати із запропонованим новим маршрутом № 52. Представники ОДА не підтримали ідею з маршрутом №52, і запропонували продовжити до смт Рудно приміський маршрут № 156, який курсує від Галицького перехрестя до с. Зимна Вода.

"Тому зараз ми вивчаємо думку мешканців смт Рудно, ще раз проведемо зустрічі з ними, щоб визначити, які варіанти їм підходять", — зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, для забезпечення якісного сполучення мешканців мікрорайону Рясне, м. Винники, смт. Брюховичі Л К АТП № 1 запустило великогабаритні 12-метрові автобуси на маршрути № 6а, 49 (Рясне), № 5а, 29 (м Винники), та № 8а (смт Брюховичі).


Для улучшения транспортного сообщения с пгт. Рудно город предлагает продлить маршрут № 52. Об этом сообщает пресс-служба Львовской ОГА.

Для обеспечения качественного соединения с пгт Рудно предложено продлить до поселка маршрут № 52. В областной администрации не поддерживают такое предложение, а предлагают продлить в пгт. Рудно междугородный маршрут № 156.

Как отметил Андрей Белый, заместитель директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета, для города принципиальная позиция - это обеспечение качественного транспортного сообщения с пгт. Рудно, поэтому готовы поддержать любой из предложенных вариантов.

"Еще в декабре ЛК АТП № 1 планировало заменить автобусы среднего класса на автобусы большого класса на маршруте № 28, чтобы они курсировали в пгт Рудно. Однако для этого нужно было бы заменить схему движения - чтобы автобусы заезжать в пгт Рудно через с. Зимняя Вода, поскольку там шире дорога. Однако мы столкнулись с тем, что общество одной части Рудно не поддерживает это предложение, поскольку считают, что останутся без транспорта, а предлагаемый шаттл-бас, который должен курсировать по поселку и подвозить людей до конечной остановки, им не подошел. По этому поводу мы провели многочисленные встречи с жителями пгт Рудно и поняли, что сейчас менять схему маршрута № 28 не ко времени. Поэтому предложили другой вариант - продолжить маршрут № 52, который курсирует с пл. Разные до АС "Западная", в пгт. Рудно и также через с. Зимняя Вод. Тогда в пгт. Рудно было бы два городских маршрута - № 28 и № 52. На 52 маршруте мы бы увеличили количество единиц до 10-12 автобусов, чтобы обеспечить качественное транспортное сообщение жителей Рудно, частично с. Зимняя Вода с Львовом ", - рассказал Андрей Белый.

По его словам, эту идею обсудили на встрече с представителями ОГА и перевозчиками, обслуживающими пригородные маршруты, которые могут конкурировать с предложенным новым маршрутом № 52. Представители ОГА не поддержали идею с маршрутом №52 и предложили продлить до пгт Рудно пригородный маршрут № 156, который курсирует от Галицкого перекрестка в с. Зимняя Вода.

"Поэтому сейчас мы изучаем мнение жителей пгт Рудно, еще раз проведем встречи с ними, чтобы определить, какие варианты им подходят", - отметил заместитель директора департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского горсовета.

Напомним, для обеспечения качественного сообщения жителей микрорайона Рясное, г. Винники, пгт. Брюховичи ЛК АТП № 1 запустило крупногабаритные 12-метровые автобусы на маршруты № 6а, 49 (Рясное), № 5а, 29 (м Винники) и № 8а (пгт Брюховичи).

comments powered by Disqus