STATUS QUO

Депутатів Львова просять відмінити рішення про зростання вартості проїзду

Петиція з проханням до міської ради ініціювати скасування рішення виконкому ЛМР № 62 "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті" за два дні набрала третину необхідних підписів.

Нагадаємо, 25 січня Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення № 62 "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті", яким встановлено тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у “звичайному режимі“, режимі “експрес“ та “маршрутне таксі“, у розмірі 7,00 грн. за 1 поїздку.

Автор петиції вважає, що аргументи автоперевізників, до яких дослухався виконком, не мають достанього підтвердження, оскільки перевезення відбувається за необлікованим обігом пасажиропотоку та, відповідно готівкових коштів, перевізники не могли надати точні вихідні дані для проведення розрахунку.

"Слід зазначити, що приймаючи дане рішення виконавчий комітет, який зобов’язаний діяти в інтересах територіальної громади, таких інтересів не врахував. 27.01.2019р. та 02.02.2019р. львів’яни вийшли на акцію протесту, висловлюючи своє обурення підняттям ціни на проїзд, окрім того, зазначене рішення ВК ЛМР викликало масове обурення мешканців Львова у соціальних мережах… Більше того, зважаючи на те, що різницю між запропонованим та затвердженим тарифом відшкодовуватимуть з бюджету міста Львова, ми мешканці Львова категорично проти такого відрахування бюджетних коштів, адже, такі підрахунки не можуть бути прозорими та точними… Зазначене рішення ВК ЛМР не висловлює волі територіальної громади, а навпаки суперечить їй, та не відповідає вимогам закону, в т.ч. Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“", - йдеться у петиції.

Оскільки відповідно до п.9 ч.1 ст. 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування" рішення виконавчого комітету ради з питань, віднесених до власної компетенції виконавчих органів ради, можуть бути скасовані відповідною радою, депутатів просять ініціювати це питання на сесії ЛМР.

Станом на 7 лютого петицію підписали 155 осіб з 500 необхідних.


Петиция с просьбой к городскому совету инициировать отмену решения исполкома ЛГС № 62 "Об установлении тарифа на услуги по перевозке пассажиров в городском автомобильном транспорте" за два дня набрала треть необходимых подписей

Напомним, 25 января исполнительный комитет Львовского городского совета принял решение № 62 "Об установлении тарифа на услуги по перевозке пассажиров в городском автомобильном транспорте", которым установлен тариф на услуги по перевозке пассажиров в городском автомобильном транспорте для автобусов, работающих в "обычном режиме" , режиме "экспресс" и "маршрутное такси", в размере 7,00 грн. за 1 поездку.

Автор петиции считает, что аргументы автоперевозчиков, к которым прислушался исполком, не имеют достаточного подтверждения, поскольку перевозки происходит с неучтенным оборотом пассажиропотока и, соответственно, наличных средств, поскольку перевозчики не могли предоставить точные исходные данные для проведения расчета.

"Следует отметить, что принимая данное решение исполнительный комитет, который обязан действовать в интересах территориальной общины, таких интересов не учел. 27.01.2019 г. и 02.02.2019 г. львовяне вышли на акцию протеста, выражая свое возмущение поднятием цены на проїзд. Кроме того, данное решение ВК ЛГС вызвало массовое возмущение жителей Львова в социальных сетях... Более того, несмотря на то, что различия между предложенным и утвержденным тарифом возмещать из бюджета города Львова, мы жители Львова категорически против такого видрахува ния бюджетных средств, ведь такие подсчеты не могут быть прозрачными и точными ... Это решение ВК ЛГС не высказывает воли территориальной общины, а наоборот противоречит ей, и не соответствует требованиям закона, в т.ч. Закона Украины "Об основах государственной регуляторной политики в сфере хозяйственной деятельности "", - говорится в петиции.

Поскольку в соответствии с п.9 ч.1 ст. 59 ЗУ "О местном самоуправлении" решение исполнительного комитета совета по вопросам, отнесенным к собственной компетенции исполнительных органов совета, могут быть отменены соответствующим советом, депутатов просят инициировать этот вопрос на сессии ЛГС.

По состоянию на 7 февраля петицию подписали 155 человек из 500 необходимых.

comments powered by Disqus