STATUS QUO

На Новому Львові збудуть школу

На Новому Львові збудують багатоповерхівку, а поруч школу та дитсадок. Комплекс буде на території колишнього заводу "Полярон". Про це повідомляє ZAXID.NET

На території колишнього заводу "Полярон" на Новому Львові збудують житловий комплекс із приміщеннями громадського призначення на першому поверсі, а поруч школу і дитсадок. Відповідні містобудівні умови та обмеження у понеділок, 3 грудня, погодив виконком Львівської міськради.

Йдеться про ділянку площею майже 0,7 га на вул. Угорській, 14. Виконком погодив ТОВ "КСФ Груп" містобудівні умови та обмеження на будівництво у цьому місці багатоповерхового житлового будинку з громадськими приміщеннями на першому поверсі, а також із підземним паркінгом. Також забудовник збудує там дитячий садок площею до 1200 м2. Максимальна висота будинку не повинна перевищувати 34,6 м. Щільність населення у цьому місці не буде перевищувати 820 людей на гектар, а щільність забудови – 27%.

У вересні забудовник зруйнував частину закинутих приміщень заводу "Полярон". А частину своєї ділянки віддав місту під будівництво поруч школи, у якій передбачені місця для 600 дітей. Школу розпочнуть будувати навесні 2019 року і завершити повинні до вересня 2020 року.

Загалом же для території колишнього заводу, обмеженої вулицями Угорською, Луганською, Тернопільською та просп. Червоної Калини, розроблений детальний план, за яким тут передбачене будівництво цілого кварталу із кількох десятків будинків, громадських центрів, дитсадків та школи. Загальна площа кварталу близько 32 га.

За інформацією YouControl, ТОВ "КСФ Груп" зареєстроване у січні 2016 року у місті Новий Розділ на Львівщині. Директором та кінцевим бенефіціарним власником підприємства є мешканець Одещини Микола Хомич.


На Новом Львове построят многоэтажку, а рядом школу и детсад. Комплекс будет на территории бывшего завода "Полярон". Об этом сообщает ZAXID.NET

На территории бывшего завода "Полярон" на Новом Львове построят жилой комплекс с помещениями общественного назначения на первом этаже, а рядом школу и детсад. Соответствующие градостроительные условия и ограничения в понедельник, 3 декабря, согласовал исполком Львовского горсовета.

Речь идет об участке площадью почти 0,7 га на ул. Венгерской, 14 Исполком согласовал ООО "КСФ Групп" градостроительные условия и ограничения на строительство в этом месте многоэтажного жилого дома с общественными помещениями на первом этаже, а также с подземным паркингом. Также застройщик построит там детский сад площадью до 1200 м2. Максимальная высота здания не должна превышать 34,6 м. Плотность населения в этом месте Не будет превышать 820 человек на гектар, а плотность застройки - 27%.

В сентябре застройщик разрушил часть заброшенных помещений завода "Полярон". А часть своего участка отдал городу под строительство рядом школы, в которой предусмотрены места для 600 детей. Школу начнут строить весной 2019 и завершить должны до сентября 2020 года.

В целом же для территории бывшего завода, ограниченной улицами венгерской, Луганской, Тернопольской и просп. Красной Калины, разработан детальный план, по которому здесь предусмотрено строительство целого квартала из нескольких десятков домов, общественных центров, детских садов и школы. Общая площадь квартала около 32 га.

По информации YouControl, ООО "КСФ Групп" зарегистрировано в январе 2016 года на городе Новый Раздел Львовской области. Директором и конечным бенефициарным владельцем предприятия является житель Одесской области Николай Фомич.