STATUS QUO

На Львівщині може стати менше районів

На Львівщині з 20 районів можуть залишити лише шість шляхом об'єднання. Турківський район можуть приєднати до Самбірського. Про це повідомляє "Бойківська правда".   

В Україні із 490 районних центрів уже скоро може залишитися лише 100. Відповідну інформацію під час Форуму місцевого самоврядування розповсюдив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами керівника Кабінету міністрів України, наразі планується різко зменшити кількість районних центрів в Україні. Це все робитиметься з метою їхнього укрупнення. Також прем’єр наголосив, що якщо кількість районних центрів зменшити, це може позитивно вплинути на якість надання послуг населенню, яке проживає у тій чи іншій місцевості. За словами прем’єра, велика кількість районних центрів – це не завжди якість надання адміністративних послуг для людей.

Також Гройсман наголосив, що вже скоро в Україні функціонуватимуть 1600 об’єднаних територіальних громад.

Які саме райони будуть ліквідовані на Львівщині, наразі ще не відомо. За даними "Бойківської правди", у  Львівській  області  можуть залишити лише  6  районів  із  20. Самбірський, Дрогобицький, Стрийський, Львівський, Червоноградський та  Золочівський.


На Львовщине из 20 районов могут оставить только шесть путем объединения. Турковский район могут присоединить к Самборскому. Об этом сообщает "Бойковская правда"

В Украине из 490 районных центров уже скоро может остаться лишь 100. Соответствующую информацию на Форуме местного самоуправления распространил премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

По словам руководителя Кабинета министров Украины, пока планируется резко уменьшить количество районных центров в Украине. Это все будет делаться с целью их укрупнения. Также премьер отметил, что если районные центры уменьшить, это может положительно повлиять на качество предоставления услуг населению, проживающему в той или иной местности. По словам премьера, большое количество районных центров - это не всегда качество предоставления административных услуг для людей.

Также Гройсман отметил, что уже скоро в Украине будут функционировать 1600 объединенных территориальных общин.

Какие районы будут ликвидированы на Львовщине, пока не известно. По данным "Бойковской правды", во Львовской области могут оставить только 6 районов из 20. Самборский, Дрогобычский, Стрыйский, Львовский, Червоноградский и Золочевский.