STATUS QUO

На Львівщині судитимуть молодих хлопців, які напали на жінку

Трьох мешканців Львівщини судитимуть за вчинення розбою у м. Судова Вишня. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Під процесуальним керівництвом Городоцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 32, 29 та 25-річного мешканців Львівщини, які обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло).

Подія трапилась цьогоріч на початку вересня у м. Судова Вишня. Як встановило досудове розслідування, зловмисники, за попередньою змовою, вчинили розбійний напад на приватний будинок, під час якого один із нападників умисно завдав 41-річній власниці декілька ударів пістолетом по голові, а інший – руками по тілу. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпіла періодично втрачала свідомість.

Того дня розбійники викрали із будинку майна і коштів на суму понад 130 тис. грн. та втекли. Проте, завдяки скоординованим діям правоохоронців, невдовзі після скоєного їх затримали у порядку ст.208 КПК України.

Під час досудового розслідування усім трьом обрано найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою. Також під час санкціонованих обшуків у злочинців вилучено частину награбованого.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Мостиського районного суду Львівської області для розгляду по суті. За вчинене розбійникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Трех жителей Львовщины будут судить за совершение разбоя в г. Судовая Вишня. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Городокской местной прокуратуры завершено досудебное расследование в отношении 32, 29 и 25-летнего жителей Львовщины, которые обвиняются в совершении преступления, предусмотренного ч.3 ст.187 УК Украины (разбой, соединенный с проникновением в жилище).

Инцидент произошел в этом году в начале сентября в г. Судовая Вишня. Как установило досудебное расследование, злоумышленники по предварительному сговору, устроили разбойное нападение на частный дом, во время которого один из нападавших умышленно нанес 41-летней владелицы несколько ударов пистолетом по голове, а другой - руками по телу. В результате полученных телесных повреждений потерпевшая периодически теряла сознание.

В тот день разбойники похитили из дома имущества и средств на сумму свыше 130 тыс. грн. и скрылись. Однако, благодаря скоординированным действиям правоохранителей, вскоре после совершенного их задержали в порядке ст.208 УПК Украины.

Во время досудебного расследования всем трем избрана строгая мера пресечения - содержание под стражей. Также во время санкционированных обысков у преступников изъята часть награбленного.

Обвинительный акт в уголовном производстве направлено в Мостиский районный суд Львовской области для рассмотрения по существу. За совершенное разбойникам грозит до 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества.