STATUS QUO

За проекти Громадського бюджету можна проголосувати по мобільному

За проекти Громадського бюджету тепер можна голосувати через мобільний Приват24: львів’яни отримають 399 тис. запрошень проголосувати. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міська рада, ПриватБанк та SocialBoost продовжують розвиток інструментів електронної демократії. Тепер львів'яни можуть проголосувати за проекти, подані в межах Громадського бюджету, через мобільний додаток Приват24.

"Банк та місто знають, хто є жителем Львова, і саме цим людям ми надсилаємо запрошення проголосувати у мобільний банк Приват24. Усе, що треба зробити далі, це знайти проект, який Ви підтримуєте, та натиснути "голосувати". Це повністю міняє парадигму електронної демократії, адже не людина йде голосувати, а місто приходить до неї з проханням віддати свій голос", - зазначив креативний директор ПриватБанку Єгор Аветісов.

У п'ятницю, 3 листопада, перші 60 тис. львів'ян вже отримали запрошення проголосувати. Всього буде відправлено 399 тис. таких запрошень.

Нагадаємо, голосування за проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2018 році, можна з 1 до 15 листопада. Свій голос можна віддати за один малий проект та за один великий. Результати онлайн голосування відображаються на е-сервісі "Громадський бюджет міста Львова" у режимі реального часу.


За проекты Общественного бюджета теперь можно голосовать через мобильный Приват24: львовяне получат 399 тыс. приглашений проголосовать. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Львовский городской совет, ПриватБанк и SocialBoost продолжают развитие инструментов электронной демократии. Теперь львовяне могут проголосовать за проекты, представленные в рамках Общественного бюджета, через мобильное приложение Приват24.

"Банк и город знают, кто является жителем Львова, и именно этим людям мы отправляем приглашение проголосовать в мобильный банк Приват24. Все, что нужно сделать дальше, это найти проект, который Вы поддерживаете, и нажать "голосовать". Это полностью меняет парадигму электронной демократии, ведь не человек идет голосовать, а город приходит к нему с просьбой отдать свой голос", - отметил креативный директор ПриватБанка Егор Аветисов.

В пятницу, 3 ноября, первые 60 тыс. львовян уже получили приглашение проголосовать. Всего будет отправлено 399 тыс. таких приглашений.

Напомним, голосование за проекты Общественного бюджета, которые будут реализованы в 2018 году, можно с 1 по 15 ноября. Свой голос можно отдать за один малый проект и за один большой. Результаты онлайн голосования отображаются на е-сервисе "Общественный бюджет города Львова" в режиме реального времени.

comments powered by Disqus