STATUS QUO

На об'їзній Львова автобус збив пішохода

На об'їзній Львова нетверезий пішохід потрапив під колеса автобуса. Дорожньо-транспортна пригода сталась 5 листопада о 1.15 на автодорозі "Західний об’їзд Львова" в районі села Скнилів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій рейсового автобуса Setra, 47-річний мешканець міста Рівне, скоїв наїзд на пішохода, 34-річного місцевого мешканця, котрий намагався перейти проїжджу частину дороги у невстановленому місці. Лікарі діагностували у потерпілого "забої та алкогольне сп’яніння". Після надання йому медичної допомоги чоловік був відпущений додому.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. Проводяться слідчі дії.


На объездной Львова нетрезвый пешеход попал под колеса автобуса. Дорожно-транспортное происшествие произошло 5 ноября в 1.15 на автодороге "Западный объезд Львова" в районе села Скнилов. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как предварительно установили правоохранители, водитель рейсового автобуса Setra, 47-летний житель города Ровно, совершил наезд на пешехода, 34-летнего местного жителя, который пытался перейти проезжую часть дороги в неустановленном месте. Врачи диагностировали у пострадавшего "ушибы и алкогольное опьянение". После оказания ему медицинской помощи мужчина был отпущен домой.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 (нарушение правил безопасности дорожного движения) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - ограничение свободы на срок до трех лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового. Проводятся следственные действия.

comments powered by Disqus