STATUS QUO

На Львівщині за дезертирами полюватимуть спецгрупи

На Львівщині створять спільні групи, які шукатимуть військовослужбовців, що перебувають у розшуку, за місцем їх проживання, а також в нічних клубах, закладах громадського харчування, стадіонах та вокзалах. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.       

У військовій прокуратурі Західного регіону України під головуванням першого заступника військового прокурора Західного регіону України Євгена Білоусова відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів та органів військового управління регіону щодо стану організації та підвищення ефективності розшуку військовослужбовців, які ухиляються від слідства.

На даний час у розшуку військових прокуратур Західного регіону України перебуває 368 осіб. У кримінальних провадженнях, які перебувають на розгляді в судах, здійснюється розшук 17 військовиків, які ухиляються від проходження військової служби (по Львівській області – 9). При цьому, впродовж 2017 року завдяки спільним зусиллям правоохоронних органів та органів військового управління Західного регіону України розшукано 17 осіб, кожен з яких проживає на Львівщині.

Як резюмував перший заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов, з-поміж іншого через спрощений порядок перетину державного кордону до країн Європи потребує посилення контроль за перетином державного кордону вказаною категорією військовослужбовців.

За результатами наради, зокрема, постановлено створити спільні групи для перевірки наявності військовослужбовців, які перебувають у розшуку, за місцем їх реєстрації та проживання, а також відпрацювання в місцях найбільшого скупчення людей – нічних клубах, закладах громадського харчування, стадіонах та вокзалах.


На Львовщине создадут совместные группы, которые будут искать военнослужащих, находящихся в розыске, по месту их жительства, а также в ночных клубах, заведениях общепита, стадионах и вокзалах. Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры Западного региона Украины. 

В военной прокуратуре Западного региона Украины под председательством первого заместителя военного прокурора Западного региона Украины Евгения Белоусова состоялось совместное совещание руководителей правоохранительных органов и органов военного управления региона по повышению эффективности розыска военнослужащих, уклоняющихся от следствия.

В настоящее время в розыске военных прокуратур Западного региона Украины находится 368 человек. В уголовных процессах, которые находятся на рассмотрении в судах, осуществляется розыск 17 военных, которые уклоняются от прохождения военной службы (по Львовской области - 9). При этом, в течение 2017 года благодаря совместным усилиям правоохранительных органов и органов военного управления Западного региона Украины разыскано 17 человек, каждый из которых проживает на Львовщине.

Как резюмировал первый заместитель военного прокурора Западного региона Украины Евгений Белоусов, среди прочего упрощенный порядок пересечения государственной границы в страны Европы требует усиления контроля за пересечением границы указанной категорией военнослужащих.

По результатам совещания, в частности, принято решение создать совместные группы для проверки наличия военнослужащих, находящихся в розыске, по месту их регистрации и проживания, а также отработке в местах наибольшего скопления людей - ночных клубах, заведениях общественного питания, стадионах и вокзалах.

comments powered by Disqus