STATUS QUO

Камери відеоспостереження з'являться ще на 7 об'єктах Львова

До кінця року встановлять камери відеоспостереження з аналітикою визначення номерних знаків на 7 об’єктах, на це передбачено 1,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Від 26 жовтня у Львові запрацювали перші камери відеоспостереження з аналітикою визначення номерних знаків автомобілів. Камери встановлено на в’їзді у місто з київської сторони, а саме - на перехресті вул. Богдана Хмельницького. До кінця 2017 року планують встановити групу таких камер на 7 об’єктах, на що з міського бюджету виділено 1,8 млн гривень.

"До кінця року на 7 об’єктах ми плануємо встановити ці камери відеоспостереження і зараз думаємо про наступний рік. У 2018 році плануємо великий об’єм робіт, адже хочемо перекрити всі в’їзди і виїзди в місто: вул. Городоцька, вул. Стрийська, вул. Кульпарківська. Для того, щоб залучати не тільки гроші міста, ми працюємо над проектом з Польщею. У березні 2018 року, ми маємо надію, нас хтось підтримає і виділить кошти на закупівлю, встановлення і розвиток відеоспостереження у нашому місті, щоб позитивно впливати на безпеку Львова. Станом на сьогодні у Львова встановлено понад 160 камер. Новими є камери, які встановлені на в’їзді у місто з київської сторони. Вони працюють у тестовому режимі", - зазначив директор ЛКП "Муніципальна Варта" Роман Хом’як.

"Ми співпрацюємо з містом по питанню встановлення камер відеоспостереження. Станом на сьогодні у нас тестується програмне забезпечення для камер з аналітикою визначення номерних знаків, яке дозволяє брати розпізнані номери автомобілів, перевіряти їх по базі даних крадених машин і відправляти у разі порушення черговому інспектору консультаційного центру, де він зможе побачити, де ця машина, який номер тощо. За монітором сидять цілодобово, люди чергують по 12 годин. Станом на сьогодні камери зчитують номерні знаки 5 країн: України, Польщі, Литви, Естонії та Росії. Пізніше цей список країн буде збільшуватися, адже ми дивитимемося по статистиці, які автомобілі у нас часто їздять", - зазначив заступник начальника управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУ НП у Львівській області Ігор Люш.


До конца года установят камеры видеонаблюдения с аналитикой определения номерных знаков на 7 объектах, на это предусмотрено 1,8 мон грн. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

С 26 октября во Львове заработали первые камеры видеонаблюдения с аналитикой определения номерных знаков автомобилей. Камеры установлены на въезде в город с киевской стороны, а именно - на перекрестке ул. Богдана Хмельницкого. К конца 2017 года планируется установить группу таких камер на 7 объектах, на что из городского бюджета выделено 1,8 млн гривен.

"До конца года на 7 объектах мы планируем установить эти камеры видеонаблюдения и сейчас думаем о следующем годе. В 2018 году планируем большой объем работ, ведь хотим перекрыть все въезды и выезды в город: ул. Городецкая, ул. Стрыйская, ул. Кульпарковская. Для того, чтобы привлекать не только деньги города, мы работаем над проектом с Польшей. В марте 2018 года, мы надеемся, нас кто-то поддержит и выделит средства на закупку, установление и развитие видеонаблюдения в нашем городе, чтобы положительно влиять на безопасность Львова. Еа сегодня в Львова установлено более 160 камер. Новыми являются камеры, установленные на въезде в город с киевской стороны. Они работают в тестовом режиме", - отметил директор ЛКП "Муниципальная Варта" Роман Хомяк.

"Мы сотрудничаем с городом по вопросу установления камер видеонаблюдения. На сегодня у нас тестируется программное обеспечение для камер с аналитикой определения номерных знаков, которое позволяет распознавать номера автомобилей, проверять их по базе данных угнанных машин и отправлять в случае нарушения очередному инспектору консультационного центра, где он сможет увидеть, где эта машина, номер и др. За монитором сидят круглосуточно, люди дежурят по 12:00. На сегодня камеры считывают номерные знаки 5 стран: Украины, Польши, Литвы, Эстонии и России. Позже этот список стран будет увеличиваться, ведь мы будем смотреть по статистике, какие автомобили у нас часто ездят", - отметил заместитель начальника управления информационно-аналитической поддержке ГУ НП во Львовской области Игорь Люш.

comments powered by Disqus