STATUS QUO

лилейник, ботанический сад, прогулка

У Львівському ботанічному саду розцвіли 240 сортів лілійника

Ботанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка запрошує на прогулянку серед різнобарвних лілійников, які цвітуть всього один день. Про це повідомляється на офіційній сторінці ботсаду у Facebook. 

"Швидкоплинна краса. Квітка лілійника милує наше око всього один день. Їх часто можна зустріти посеред міста, але в нашому Саду зібрана колекція з 240 сортів. Запрошуємо цієї неділі у Ботсад на вул. Кирила і Мефодія на затишну прогулянку серед оранжевих, жовтих та рожевих барв. Приходьте з найріднішими!", - зазначається у повідомленні.

Час заходу традиційний - з 14:00 до 18:00.


Ботанический сад ЛНУ им. Ивана Франко приглашает на прогулку среди разноцветных лилейников, которые цветут всего один день. Об этом сообщается на официальной странице ботсада в Facebook

"Мимолетная красота. Цветок лилейника радует наш глаз всего один день. Их часто можно встретить в городе, но в нашем Саду собрана коллекция из 240 сортов. Приглашаем в это воскресенье в Ботсад на ул. Кирилла и Мефодия на уютную прогулку среди оранжевых, желтых и розовых красок. Приходите с родными!", - отмечается в сообщении.

Время мероприятия традиционное - с 14:00 до 18:00.

Автор: Тетяна Костенко