STATUS QUO

мусор, вывоз, горсовет

У міськраді Львова тепер є департамент по сміттю

У Львівській міській раді створено департамент з питань поводження з ТПВ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні рішенням сесії Львівської міської ради у мерії створено департамент з питань поводження з твердими побутовими відходами. В його складі буде департамент управління оперативного поводження з твердими побутовими відходами та управління розвитку системного поводження з відходами.

"Поки що пропонуємо не надавати їм статусу юридичної особи, а на наступне пленарне засідання вийти на сесію з розмежуванням повноважень стосовно цього департаменту", - сказала під час доповіді проекту ухвали директор юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич.

Більшістю голосів таку пропозицію було підтримано.


Во Львовском городском совете создан департамент по вопросам обращения с ТБО. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня решением сессии Львовского городского совета в мэрии создан департамент по вопросам обращения с твердыми бытовыми отходами. В его составе будет департамент управления оперативного обращения с твердыми бытовыми отходами и управления развития системного обращения с отходами.

"Пока предлагаем не придавать им статуса юридического лица, а на следующее пленарное заседание выйти на сессию с разграничением полномочий по этому департаменту", - сказала во время доклада проекта постановления директор юридического департамента горсовета Гелена Пайонкевич.

Большинством голосов такое предложение было поддержано.

Автор: Тетяна Костенко