STATUS QUO

электроавтобус, Электрон, Кувейт

Кувейт купуватиме електроавтобуси львівського "Електрону"

Інвестори із Кувейту мають намір купувати електроавтобуси львівського ПАТ "Концерн Електрон". Представники арабської Держави також зацікавлені інвестувати у розвиток оздоровчого туризму та мінеральних вод на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Про це сьогодні, 6 квітня, йшлось на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки та заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука із генеральним директором компанії J&N General Trading&Contracting Co шейхом Джасемом Ас-Сабаха.

За словами шейха Джасема Ас-Сабаха, його держава найбільше зацікавлена інвестувати в оздоровчий туризм, а також використання мінеральних вод.

Серед інших напрямків, що можуть зацікавити гостя з Кувейту, Олег Синютка запропонував інвестувати у сільське господарство, розвиток готельної та туристичної інфраструктури у гірських регіонах області. 


Инвесторы из Кувейта намерены покупать электроавтобусы львовского ОАО "Концерн Электрон". Представители арабской государства также заинтересованы инвестировать в развитие оздоровительного туризма и минеральных вод на Львовщине. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Об этом сегодня, 6 апреля, говорилось на встрече председателя Львовской ОГА Олега Синютки и заместителя министра экономического развития и торговли Украины Михаила Титарчука с генеральным директором компании J&N General Trading&Contracting Co шейхом Джасемом Ас-Сабаха.

По словам шейха Джасема Ас-Сабаха, его государство заинтересовано инвестировать в оздоровительный туризм, а также использование минеральных вод.

Среди других направлений, которые могут заинтересовать гостя из Кувейта, Олег Синютка предложил инвестировать в сельское хозяйство, развитие гостиничной и туристической инфраструктуры в горных регионах области.

Автор: Тетяна Костенко