STATUS QUO

У Городку ввели нові тарифи на воду

На міськвиконкомі прийнято тарифи на водопостачання та водовідведення КП "Городоцьке ВКГ". Про це повідомляє прес-служба Городоцької міської ради. 

На черговому засіданні міського виконавчого комітету, що відбулось 1 березня, прийнято рішення "Про встановлення тарифів на послуги, які надаються КП "Городоцьке ВКГ" з централізованого водопостачання та водовідведення та  з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем)".

Рішенням встановлено тарифи на послуги, що надаються комунальним підприємством "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство": 

  • централізоване водопостачання – 16,25грн./м3 (з ПДВ 20%);
  • централізоване водовідведення – 18,65грн./м3 (з ПДВ 20%);
  • централізоване постачання холодної води з використанням внутрішньо-будинкових систем – 17,42 грн./м3 (з ПДВ 20%);
  • централізоване водовідведення з використанням внутрішньо-будинкових систем – 19,36грн./м3 (з ПДВ 20%).

Рішення у повному обсязі разом із додатками опубліковано у розділі Публічна інформація на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради, також буде оприлюднено цього тижня у черговому номері газети "Народна думка". Тарифи вступлять у дію через 15 днів з дати оприлюднення у засобах масової інформації.


На горисполкоме приняты тарифы на водоснабжение и водоотведение КП "Городокское ВКХ". Об этом сообщает пресс-служба Городокского городского совета. 

На очередном заседании городского исполнительного комитета, которое состоялось 1 марта, принято решение "Об установлении тарифов на услуги, предоставляемые КП "Городокское ВКХ" по централизованному водоснабжению и водоотводу и по централизованному снабжению холодной воды, водоотведения (с использованием внутридомовых систем)" .

Решением установлены тарифы на услуги, предоставляемые коммунальным предприятием "Городокское водопроводно-канализационное хозяйство":

  • централизованное водоснабжение - 16,25грн. / м3 (с НДС 20%);
  • централизованное водоотведение - 18,65грн. / м3 (с НДС 20%);
  • централизованное снабжение холодной воды с использованием внутридомовых систем - 17,42 грн. / м3 (с НДС 20%);
  • централизованное водоотведение с использованием внутридомовых систем - 19,36грн. / м3 (с НДС 20%).

Решение в полном объеме вместе с приложениями опубликовано в разделе Публичная информация на официальном интернет-сайте Городокского городского совета, также будут обнародованы на этой неделе в очередном номере газеты "Народное мнение". Тарифы вступят в действие через 15 дней с даты опубликования в средствах массовой информации.