STATUS QUO

У Львові обікрали іноземця

У Львові поліцейські викрили зловмисницю, причетну до крадіжки в іноземця. Збитки, заподіяні чоловікові, становлять близько 25 300 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Личаківський відділ поліції звернувся за допомогою 32-річний громадянин Туреччини, який приїхав у Львів у якості туриста. Чоловік повідомив, що 1 лютого з кишені його куртки викрали мобільний телефон "iPhone 8+". Загальна сума збитків – 25 300 гривень.

Поліцейські встановили, що до скоєння правопорушення причетна раніше судима 23-річна львів’янка. Їй повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.


Во Львове полицейские раскрыли злоумышленницу, причастную к краже у иностранца. Убытки, причиненные мужчине, составляют около 25 300 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Лычаковский отдел полиции обратился за помощью 32-летний гражданин Турции, приехавший во Львов в качестве туриста. Мужчина сообщил, что 1 февраля из кармана его куртки похитили мобильный телефон "iPhone 8+". Общая сумма ущерба - 25 300 гривен.

Полицейские установили, что к совершению правонарушения причастна ранее судимая 23-летняя львовянка. Ей сообщено о подозрении в совершении преступлений по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет.

comments powered by Disqus