STATUS QUO

На вулиці Голубовича у Львові знесуть будинки під нову багатоповерхівку

У Шевченківському районі Львова проектуватимуть багатоповерхівку на місці існуючих будинків та споруд, які передбачається знести. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Виконавчий комітет Львівської міськї ради минулого тижня затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ "Преміум-Буд" на вулиці С. Голуьбовича, 34.

На цьому місці планується багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими паркінгами та закладами громадського обслуговування. Існуючі наразі будинки та споруди за цією адресою знесуть.


В Шевченковском районе Львова будут проектировать многоэтажку на месте существующих зданий и сооружений, которые предполагается снести. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Исполнительный комитет Львовского городского совета на прошлой неделе утвердил градостроительные условия и ограничения для проектирования объекта строительства на строительство ООО "Премиум-Строй" на улице С. Голуьбовича, 34.

На этом месте планируется многоквартирный жилой дом со встроенно-пристроенными паркингами и заведениями общественного обслуживания. Существующие в настоящее время здания и сооружения по этому адресу снесут.

comments powered by Disqus