STATUS QUO

На переїздах Львівської залізниці сталися дві ДТП

Впродовж січня 2019 року на залізничних переїздах Львівської магістралі трапилося дві дорожньо-транспортні події, внаслідок яких травмовано чотири особи. Про це повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Залізничники наголошують, що всі випадки дорожньо-транспортних подій на перехрестях колій із автошляхами стаються із вини водіїв автотранспорту, які порушують правила дорожнього руху, ризикуючи не лише власною безпекою, а й життям та здоров’ям пасажирів.

Так, 9 січня цього року на переїзді 15 км перегону Межиріччя – Карапчів водій мікроавтобуса Меrcedes грубо порушив правила дорожнього руху, перетинаючи переїзд. Унаслідок невдалої спроби проскочити перед поїздом зазнали травм водій та пасажири мікроавтобуса.

26 січня водій Volkswagen спричинив ДТП на залізничному переїзді 438 км перегону Ковель – Повурськ. Автолюбитель вирішив не зупинятися на вимогу відповідних знаків і в'їхав прямісінько у бік першого вагона приміського поїзда сполученням Ковель – Сарни, що рухався колією через переїзд. Якщо не зважати на серйозний стрес, якого зазнали працівники локомотивної бригади, пасажири поїзда і, власне водій-порушник, у цьому випадку обійшлося без травм.

Довідка SQ. Впродовж минулого року на переїздах Львівської залізниці трапилося 23 ДТП, що на 5 випадків більше, ніж у 2017 році. Всі без винятку аварії на переїздах сталися з вини водіїв автотранспорту. Загалом торік ці аварії забрали 4 людські життя, у 2017-му було 5 смертельних випадків. А от кількість травмованих унаслідок ДТП на переїздах, у порівнянні зі статистикою 2017-го, минулого року зросла майже вдвічі (17 проти 10 осіб).


В течение января 2019 года на железнодорожных переездах Львовской магистрали случилось два дорожно-транспортных происшествия, в результате которых травмированы четыре человека. Об этом сообщает пресс-центр Львовской железной дороги.

Железнодорожники отмечают, что все случаи дорожно-транспортных происшествий на перекрестках путей с автодорогами происходят по вине водителей автотранспорта, нарушающих правила дорожного движения, рискуя не только собственной безопасностью, но и жизнью и здоровьем пассажиров.

Так, 9 января этого года на переезде 15 км перегона Междуречье - Карапчив водитель микроавтобуса Меrcedes грубо нарушил правила дорожного движения, пересекая переезд. В результате неудачной попытки проскочить перед поездом получили травмы водитель и пассажиры микроавтобуса.

26 января водитель Volkswagen спровоцировал ДТП на железнодорожном переезде 438 км перегона Ковель - Повурск. Автолюбитель решил не останавливаться по требованию соответствующих знаков и въехал прямо в бок первого вагона пригородного поезда сообщением Ковель - Сарны, который двигался через переезд. Если не считать серьезный стресс, который испытали работники локомотивной бригады, пассажиры поезда и, собственно водитель-нарушитель, в этом случае обошлось без травм.

Справка SQ. В течение прошлого года на переездах Львовской железной дороги произошло 23 ДТП, что на 5 случаев больше, чем в 2017 году. Все без исключения аварии на переездах произошли по вине водителей автотранспорта. Всего в прошлом году эти аварии унесли 4 человеческие жизни, в 2017-м было 5 смертельных случаев. А вот количество травмированных в результате ДТП на переездах, по сравнению со статистикой 2017 года, в прошлом году выросла почти вдвое (17 против 10 человек).

comments powered by Disqus