STATUS QUO

Львівщина лідирує за кількістю смертельних ДТП

Львівщина знову перша в Україні за кількістю ДТП зі смертельними наслідками. У 2018 році внаслідок ДТП у Львівській області загинуло 292 людини. Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський, передає кореспондент Дивись.info

"Львівська область з року в рік посідає перше місце по смертності у ДТП. У 2018 році загинуло 292 особи. 50 кримінальних правопорушень цієї категорії вчинені у стані алкогольного сп’яніння. Управлінням патрульної поліції у 2018 році складено 2814 протоколів за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. З них закрито 459 у звязку з недоведеністю, 220 повернуто на доопрацювання. Хотів би почути пояснення керівника патрульної поліції з приводу неякісного складання адмінпротоколів", – заявив прокурор області.

На його думку, потрібно залучати до вирішення проблеми органи виконавчої влади, проектні інститути у сфері дорожнього господарства, враховувати досвід країн ЄС щодо будівництва доріг в об’їзд населених пунктів, з облаштуванням острівців безпеки.


Львовщина снова первая в Украине по количеству ДТП со смертельным исходом. В 2018 году в результате ДТП во Львовской области погибли 292 человека. Об этом во время координационного совещания руководителей правоохранительных органов сообщил прокурор Львовской области Юрий Квятковский, передает корреспондент Дивись.info

"Львовская область из года в год занимает первое место по смертности в ДТП. В 2018 году погибло 292 человека. 50 уголовных правонарушений этой категории, совершенных в состоянии алкогольного опьянения. Управлением патрульной полиции в 2018 году составлено 2814 протоколов за управление транспортным средством в состоянии опьянения. Из них закрыто 459 в связи с недоказанностью, 220 возвращены на доработку. Хотел бы услышать объяснения руководителя патрульной полиции по поводу некачественного составления админпротоколов", - заявил прокурор области.

По его мнению, нужно привлекать к решению проблемы органы исполнительной власти, проектные институты в сфере дорожного хозяйства, учитывать опыт стран ЕС по строительству дорог в объезд населенных пунктов, с обустройством островков безопасности.

comments powered by Disqus