STATUS QUO

На Липинського пропонують розширити вулицю

Розширення вул. Кукурудзяної від кільця на Липинського просять у петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій

"Вулиця Кукурудзяна єдина вулиця, яка виходить на кільце на Липинського і має лише по одній смузі для руху в кожному напрямку, через це постійні тягучки на вказаній ділянці дороги. Також складно є повернути на ринок Торпедо, при русі від кільця, для цього мусять зупинитись, щоб пропустити зустрічні автомобілі, і до того моменту, як хтось пропустить, зупиняється рух у вказаному напрямку", - зазначає автор петиції Андрій Марків.

Він пропонує розширити вул. Кукурудзяну від кільця на Липинського до перехрестя з відгалуженням вулиці Богдана Хмельницького та влаштувати "острівець" для повороту на ринок Торпедо.


Расширение ул. Кукурузной от кольца на Липинского просят в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных петиций

"Улица Кукурузная - единственная улица, которая выходит на кольцо на Липинского и имеет лишь по одной полосе для движения в каждом направлении, поэтому постоянные тянучки на указанном участке дороги. Также сложно повернуть на рынок Торпедо, при движении от кольца, для этого должны остановиться, чтобы пропустить встречные автомобили, и до того момента, как кто-то пропустит, останавливается движение в указанном направлении", - отмечает автор петиции Андрей Марков.

Он предлагает расширить ул. Кукурузную от кольца на Липинского до перекрестка с ответвлением улице Богдана Хмельницкого и устроить "островок" для поворота на рынок Торпедо.