STATUS QUO

На озері потонули двоє дітей зі Львівщині

Двоє дітей з Самбірщини потонули на озері Світязь. Про це повідомляє Львівська мануфактура новин

3 липня в урочищі Гряда на озері Світязь потонули двоє хлопців віком 9 та 10 років. Сімейна пара з сином та племінником приїхали на відпочинок з міста Рудки, що на Самбірщині. Поки дорослі розпаковували сумки, діти одразу побігли купатися.

"Коли їх почали шукати – вже було пізно. Спершу помітили у воді тіло однієї дитини, через деякий час – іншої", – повідомив LMN диспетчер ДСНС у Волинській області.

Місцеві мешканці Гряди розповіли LMN, що діти катались на човні. Він раптово перевернувся і хлопці потонули. Трагедія трапилась за кілька хвилин. На місце одразу викликали медиків. Вони проводили реанімаційні заходи, але життя братів врятувати не вдалось.


Двое детей с Самборщины утонули на озере Свитязь. Об этом сообщает Львовская мануфактура новостей

3 июля в урочище Гряда на озере Свитязь утонули двое ребят в возрасте 9 и 10 лет. Семейная пара с сыном и племянником приехали на отдых из города Рудки, что на Самборщине. Пока взрослые распаковывали сумки, дети сразу побежали купаться.

"Когда их начали искать - уже было поздно. Сначала заметили в воде тело одного ребенка, через некоторое время - другого", - сообщил LMN диспетчер ГСЧС в Волынской области.

Местные жители Гряды рассказали LMN, что дети катались на лодке. Она внезапно перевернулась и ребята утонули. Трагедия случилась за несколько минут. На место сразу вызвали медиков. Они проводили реанимационные мероприятия, но жизнь братьев спасти не удалось.