STATUS QUO

На Львівщині хірурга обвинувачують у смерті пацієнта

Червоноградська місцева прокуратура затвердила та скерувала до місцевого суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно лікаря-хірурга Червоноградської міської лікарні, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником). Про це Голосу Сокальщини повідомили у прокуратурі Львівської області. 

Правоохоронці встановили, що лікар-хірург вищої категорії під час чергування 24.11.2017 у приймальному відділенні лікарні не організував своєчасне проведення усіх необхідних медичних маніпуляцій та діагностичних обстежень травмованого внаслідок ДТП.

Усе це призвело до погіршення стану 30-річного чоловіка та настання його смерті у реанімаційному відділенні лікарні.

Максимальний термін покарання, передбачений санкцією інкримінованої статті, передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.


Червоноградская местная прокуратура утвердила и направила в местный суд обвинительный акт в уголовном производстве в отношении врача-хирурга Червоноградской городской больницы, который подозревался в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.140 УК Украины (ненадлежащее выполнение профессиональных обязанностей медицинским работником). Об этом Голосу Сокальщины сообщили в прокуратуре Львовской области. 

Правоохранители установили, что врач-хирург высшей категории во время дежурства 24.11.2017 в приемном отделении больницы не организовал своевременное проведение всех необходимых медицинских манипуляций и диагностических обследований травмированного в результате ДТП.

Все это привело к ухудшению состояния 30-летнего мужчины и наступления его смерти в реанимационном отделении больницы.

Максимальный срок наказания, предусмотренный санкцией инкриминируемой статьи, предусматривает наказание в размере до 5 лет лишения свободы.