STATUS QUO

На Львівщині судитимуть водія, який травмував підлітка

Водій, який порушив Правила дорожнього руху та травмував неповнолітнього, опинився на лаві підсудних на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Самбірська місцева прокуратура завершила досудове розслідування стосовно 22-річного жителя Старосамбірщини, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тяжкі тілесні ушкодження).

Йдеться про дорожньо-транспорту пригоду, яка трапилась 21.04.2019, близько 21:30, на автодорозі Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич, що у с.Бісковичі. Встановлено, що обвинувачений, рухаючись від Мостиськ до Самбора на автомобілі SKODA OCTAVIA, грубо порушив Правил дорожнього руху України та без причин технічного характеру допустив виїзд на зустрічну смугу та зіткнувся із авто марки PEUGEOT 206.

Внаслідок цієї ДТП 14-річний хлопець отримав тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.

Тепер за вчинене чоловіку загрожує до 8 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами. Обвинувальний акт прокуратура скерувала до суду для розгляду по суті.


Водитель, нарушивший Правила дорожного движения и травмировавший несовершеннолетнего, оказался на скамье подсудимых на Львовщине. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Самборская местная прокуратура завершила досудебное расследование в отношении 22-летнего жителя Старосамборщины, который подозревался в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.286 УК Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения, повлекшие тяжкие телесные повреждения).

Речь идет о дорожно-транспортное происшествии, которое произошло 21.04.2019 около 21:30 на автодороге Мостиска-Самбор-Борислав-Дрогобыч, что в с.Бисковичи. Установлено, что обвиняемый, двигаясь от Мостиска в Самбор на автомобиле SKODA OCTAVIA, грубо нарушил Правила дорожного движения Украины и без причин технического характера допустил выезд на встречную полосу и столкнулся с авто марки PEUGEOT 206.

В результате этого ДТП 14-летний парень получил тяжелые телесные повреждения, опасные для жизни.

Теперь за содеянное мужчине грозит до 8 лет лишения свободы с лишением права управлять транспортными средствами. Обвинительный акт прокуратура направила в суд для рассмотрения по существу.