STATUS QUO

школьники, АТО, Луганск

Школярів з Луганщини познайомили зі Львовом

За сприяння військових школярі із зони АТО відпочили у Західному регіоні. Про це повідомляє медіа-центр Міноборони у Львові.

Цьогорічні весняні канікули десять школярів з міста Сватове провели на Рівненщині та Львівщині. Відпочинок дітлахів із зони проведення антитерористичної операції було організовано представниками Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку та Військової комендатури м. Сватове, а також спеціалістів обласної державної адміністрації.

Гостям з Луганщини провели екскурсії краєм, організували спортивні змагання, майстер-класи. Окрім цього сватівчани відвідали древнє місто Лева, резиденцію князів Острозьких “Острозький замок”, Національний університет  “Острозька академія “ та рівненський парк імені Тараса Шевченка із різьбленими скульптурами. А ще вони взяли участь у міській толоці та разом з іншими навели лад на території та посадили молоді саджанці.

Разом зі своїми однолітками школярі взяли участь у козацьких іграх та побували екскурсії в Рівненському зональному відділі Військової служби правопорядку, де пообідали в солдатській їдальні, познайомились з солдатським побутом та отримали на пам'ять подарунки.


При содействии военных школьники из зоны АТО отдохнули в Западном регионе. Об этом сообщает медиа-центр Минобороны во Львове.

Нынешние весенние каникулы десять школьников из города Сватово провели в Ровенской и Львовской. Отдых детей из зоны проведения антитеррористической операции было организовано представителями Ровенского зонального отдела Военной службы правопорядка и Военной комендатуры г. Сватово, а также специалистов облгосадминистрации.

Гостям из Луганщины провели экскурсии, организовали спортивные соревнования, мастер-классы. Кроме этого, сватовчане посетили древний город Льва, резиденцию князей Острожских "Острожский замок", Национальный университет "Острожская академия" и ровенский парк имени Тараса Шевченко с резными скульптурами. А еще они приняли участие в городском субботнике.

Вместе со своими сверстниками школьники приняли участие в казацких играх и побывали на экскурсии в Ровенском зональном отделе Военной службы правопорядка, где пообедали в солдатской столовой, познакомились с солдатским бытом и получили на память подарки.

Автор: Тетяна Костенко