STATUS QUO

автомобиль, украден, Франция

На кордоні виявили вкрадене у Франції авто

Автомобіль, який був викрадений у Франції, виявили на кордоні минулої доби співробітники Держприкордонслужби України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Учора ввечері у пункті пропуску "Устилуг"  на автомобіль, яким їхав громадянин України, спрацювала бази даних Інтерполу. Прикордонники Львівського загону встановили, що автомобіль Peugeot 2015 року випуску французької реєстрації розшукує бюро Інтерполу Франції як викрадене. Поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м.Києві. Автомобіль передано співробітникам поліції у Львівській області.


Автомобиль, который был похищен во Франции, обнаружили на границе 4 апреля сотрудники Госпогранслужбы Украины. Об этом сообщает пресс-служба Госпогранслужбы Украины.

Вчера вечером в пункте пропуска "Устилуг" на автомобиль, на котором ехал гражданин Украины, сработала база данных Интерпола. Пограничники Львовского отряда установили, что автомобиль Peugeot 2015 года выпуска французской регистрации разыскивает бюро Интерпола Франции как похищенное. Дежурный Укрбюро Интерпола в Киеве проинформирован. А автомобиль передан сотрудникам полиции во Львовской области.

Автор: Тетяна Костенко