STATUS QUO

У Львові облаштують нові парковки (адреси)

На останній сесії міської ради у Львові прийняли рішення про збільшення кількість ділянок, визначених для забезпечення паркування автомобілів. Про це інформує прес-служба ЛМР, передає 032.ua. 

Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, відповідною ухвалою пропонується збільшити кількість ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів у місті Львові.

Під час голосування депутати погодили ділянки для паркування за такими адресами:

  • вул. Райдужна, 17б (6 паркомісць);
  • вул. Луганська (48 паркомісць);
  • вул. Броварська (2 паркомісця).

Також на звернення ЛКП "Львівавтодор" мають збільшити кількість з 36 до 42 паркомісць на майданчику, що на вул. Клепарівській.


На последней сессии городского совета во Львове приняли решение об увеличении количества участков, определенных для обеспечения парковки автомобилей. Об этом сообщает пресс-служба ЛГС, передает 032.ua

Как отметила директор департамента экономического развития Ирина Кулинич, соответствующим постановлением предлагается увеличить количество участков, определенных для обеспечения парковки транспортных средств в городе Львове.

Во время голосования депутаты согласовали участка для парковки по следующим адресам:

  • ул. Радужная, 17б (6 паркомест)
  • ул. Луганская (48 паркомест)
  • ул. Броварская (2 паркоместа).

Также на обращение ЛКП "Львовавтодор" должны увеличить количество с 36 до 42 паркомест на площадке, на ул. Клепаривской.

comments powered by Disqus