STATUS QUO

Трускавець, Буковель і Одесу з'єднають "Повітряним експресом"

Трускавець, Буковель і одеську Затоку планують з'єднати "Повітряним експресом". Про це повідомляє 032.ua

В Одеській області планують реалізувати інвестиційний проект "Повітряний експрес", у межах якого мають запустити вертолітні пасажирські перевезення між курортами Затока (Кароліно-Бугаз), Буковель та Трускавець.

Як повідомили у прес-службі Одеської ОДА, реалізувати проект буде "Міжнародна транспортна сервісна група ТВС" спільно з Американською корпорацією "Trans World Service" та корпорацією "EXIM".

Відповідний меморандум про співпрацю підписали нещодавно в місцевій облдержадміністрації.

У рамках проекту мають обладнати вертолітні майданчики та побудувати в Україні 9 вертолітних портів на першому етапі реалізації. Кожен порт буде розташований у іншому місті.

За попередніми розрахунками, час перельоту між курортами становитиме 1,5 - 2 години. Здійснювати перевезення будуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II та Boeing 234 Chinook, пасажиромісткістю на 26 та 44 людини. Кожне судно буде обладнане туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу та поличками для ручної поклажі.


Трускавец, Буковель и одесскую Затоку планируют соединить "Воздушным экспрессом". Об этом сообщает 032.ua

В Одесской области планируют реализовать инвестиционный проект "Воздушный экспресс", в рамках которого должны запустить вертолетные пассажирские перевозки между курортами Затока (Каролино-Бугаз), Буковель и Трускавец.

Как сообщили в пресс-службе Одесской ОГА, реализовать проект будет "Международная транспортная сервисная группа ТВС" совместно с Американской корпорацией "Trans World Service" и корпорацией "EXIM".

Соответствующий меморандум о сотрудничестве подписали недавно в местной облгосадминистрации.

В рамках проекта должны оборудовать вертолетные площадки и построить в Украине 9 вертолетных портов на первом этапе реализации. Каждый порт будет расположен в другом городе.

По предварительным расчетам, время перелета между курортами составит 1,5 – 2 часа. Осуществлять перевозки будут тяжелые вертолеты Boeing Vertol 107-II и Boeing 234 Chinook, пассажировместимостью на 26 и 44 человека. Каждое судно будет оборудовано туалетной комнатой, буфетом, отделением для багажа и полочками для ручной клади.

comments powered by Disqus