STATUS QUO

Поліція розшукує очевидців ДТП у Львові

Правоохоронці просять зголоситись очевидців наїзду на пішохода, що стався 4 лютого близько 00.13 на вулиці Стрийській, 30 у Львові. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як попередньо встановили поліцейські, невідомий водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на пішохода – 33-річну львів’янку, після чого втік з місця події. Жінку з забоями та переломами було госпіталізовано.

Усіх, хто володіє інформацією, що може допомогти  встановити особу водія, котрий вчинив наїзд, та місцезнаходження його автомобіля, просять зголоситись на оперативну лінію 102.


Правоохранители просят объявиться очевидцев наезда на пешехода, который произошел 4 февраля около 00.13 на улице Стрыйской, 30 во Львове. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Как предварительно установили полицейские, неизвестный водитель, управляя неустановленным автомобилем, совершил наезд на пешехода - 33-летнюю львовянку, после чего скрылся с места происшествия. Женщина с ушибами и переломами былиагоспитализирована.

Всех, кто владеет информацией, которая может помочь установить личность водителя, совершившего наезд, и местонахождение его автомобиля, просят сообщить на оперативную линию 102.

comments powered by Disqus