STATUS QUO

На Львівщині жінка померла від грипу

На території Львівської області був зафіксований другий летальний випадок захворювання на грип з початку поточного року. Жертвою захворювання стала пенсіонерка. Про це повідомив Олег Когут, заступник директора Львівського обласного лабораторного центру, повідомляє 24news.com.ua 

Він заявив, що від грипу померла 66-річна жінка.

"Жінка лікувалася вдома. Фахівці встановлюють, якими ускладненнями супроводжувався перебіг хвороби. Однак патологоанатомічне дослідження встановило, що вона була вражена вірусом грипу типу А, Який перейшов в вірусну пневмонію", - зазначив Когут.

Також слід зазначити, що на території Румунії, що є сусідами з Україною, жертвами грипу стали 72 людини. Такі дані навів Національний центр контролю за поширення хвороб Національного інституту охорони здоров'я країни. Останніми двома жертвами цієї недуги в Румунії стали 32-річний чоловік з повіту Телеорман, а також 41-річна жінка з повіту Олт. У цих людей був виявлений вірус грипу типу А. Повідомляється також, що ніхто з померлих не була щеплена від грипу.


На территории Львовской области был зафиксирован второй летальный случай заболевания гриппом с начала текущего года. Жертвой заболевания стала пенсионерка. Об этом сообщил Олег Когут, заместитель директора Львовского областного лабораторного центра, сообщает 24news.com.ua 

Он заявил, что от гриппа скончалась 66-летняя женщина.

"Женщина лечилась дома. Специалисты устанавливают, какими осложнениями сопровождался течение болезни. Однако патологоанатомическое исследование установило, что она была поражена вирусом гриппа типа А, который перешел в вирусную пневмонию", — отметил Когут.

Также следует отметить, что на территории Румынии, соседствующей с Украиной, жертвами гриппа стали 72 человека. Такие данные привел Национальный центр контроля за распространением болезней Национального института здравоохранения страны. Последними двумя жертвами этого недуга в Румынии стали 32-летний мужчина из уезда Телеорман, а также 41-летняя женщина из уезда Олт. У этих людей был обнаружен вирус гриппа типа А. Сообщается также, что никто из умерших не был привит от гриппа.

 

comments powered by Disqus