STATUS QUO

На Львівщині обікрали нотаріальну контору

У Яворові працівники поліції викрили зловмисника, причетного до крадіжки з нотаріальної контори. За скоєне йому загрожує до шести років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Яворівський відділ поліції звернувся 54-річний житель райцентру. Чоловік повідомив, що у період з 18 по 21 січня, підібравши ключ до замка на вхідних дверях, у нотаріальну контору проникла невідома особа і викрала ноутбук Asus та інші речі. Загальна сума заподіяних збитків становить майже 5000 гривень.

В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що до скоєння крадіжки причетний  раніше неодноразово судимий 35-річний місцевий мешканець.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Досудове розслідування триває.


В Яворове работники полиции разоблачили злоумышленника, причастного к краже из нотариальной конторы. За содеянное ему грозит до шести лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Яворовский отдел полиции обратился 54-летний житель райцентра. Мужчина сообщил, что в период с 18 по 21 января, подобрав ключ к замку на входной двери, в нотариальную контору проник неизвестный и похитил ноутбук Asus и другие вещи. Общая сумма причиненного ущерба составляет почти 5000 гривен.

В ходе оперативно-розыскных мероприятий было установлено, что к совершению кражи причастен ранее неоднократно судимый 35-летний местный житель.

По факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до шести лет.

Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus