STATUS QUO

велосипедист, ДТП

У Львові велосипедист збив жінку

Лише за ніч у Львівській області трапилося п’ять ДТП з потерпілими, в тому числі за участю велосипедиста. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

В ніч з неділі на понеділок у Львові та області відбулося п’ять дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали та загинули люди.

Так, в населеному пункті Наконечне Перше, відбулося зіткнення між автомобілем Mercedes-Benz та пішоходом. Останній помер на місці.

У Львові, на вулиці Богданівській, водій автомобіля Opel також здійснив наїзд на пішохода. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу.

На вулиці Сихівській до патрульних підбігли люди та повідомили, що велосипедист здійснив наїзд на пішохода. Інспектори побачили на місце події жінку, яка стікала кров’ю на тротуарі. Офіцери надали їй домедичну допомогу до приїзду медиків. Велосипедист також отримав тілесні ушкодження. Обох учасників госпіталізували до медичного закладу.

На автодорозі М10 відбулося ДТП між трьома автомобілями (Skoda, Peugeot, Chtysler). Один з водіїв втік з місця події. Чотирьох осіб, серед яких і 9-річний хлопчик, госпіталізовано до медичного закладу з численними травмами.

Загалом за ніч відбулося 8 ДТП, 5 з яких з потерпілими.


Только за ночь во Львовской области произошло пять ДТП с пострадавшими, в том числе с участием велосипедиста. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

В ночь с воскресенья на понедельник во Львове и области произошло пять дорожно-транспортных происшествий, в которых пострадали и погибли люди.

Так, в населенном пункте Наконечное Первое произошло столкновение между автомобилем Mercedes-Benz и пешеходом. Последний скончался на месте.

Во Львове, на улице Богдановской, водитель автомобиля Opel также совершил наезд на пешехода. Мужчину госпитализировали в медицинское учреждение.

На улице Сыховский к патрульным подбежали люди и сообщили, что велосипедист совершил наезд на пешехода. Инспекторы увидели на место происшествия женщину, которая истекала кровью на тротуаре. Офицеры оказали ей домедицинскую помощь до приезда медиков. Велосипедист также получил телесные повреждения. Обоих участников госпитализировали в медицинское учреждение.

На автодороге М10 произошло ДТП между тремя автомобилями (Skoda, Peugeot, Chtysler). Один из водителей скрылся с места происшествия. Четырех человек, среди которых и 9-летний мальчик, госпитализированы в медицинское учреждение с многочисленными травмами.

Всего за ночь произошло 8 ДТП, 5 из которых с пострадавшими.

Автор: Тетяна Костенко