STATUS QUO

В Бориславі водій збив двох пішоходів поспіль

В Бориславі протягом півгодини водій легковика вчинив наїзди на двох пішоходів та втік з місця ДТП. Обидва потерпілі отримали тілесні ушкодження і госпіталізовані у лікарню. Поліцейські встановили особу водія-втікача, причетного до автопригод. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Бориславське відділення поліції 3 листопада надійшло повідомлення про те, що о 22.06 на вулиці Івасюка легковий автомобіль здійснив наїзд на людину та поїхав з місця події. Пішохід, 60-річний місцевий мешканець, був доставлений у лікарню, де медики діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки, закритий перелом ноги та численні садна на тілі.

Менше ніж за півгодини, о 22.23, аналогічний випадок стався на вулиці Петлюри. Водій автомобіля наїхав на 35-річного жителя Борислава, спричинивши йому черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки та інші ушкодження. І теж втік з місця ДТП. Працівники поліції встановили, що до скоєння обох наїздів причетний 24-річний місцевий мешканець, який керував автомобілем СЕАТ.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України  (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Максимальне покарання, передбачене статтею, - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Проводиться досудове розслідування.


В Бориславе течение получаса водитель легковушки совершил наезд на двух пешеходов и скрылся с места ДТП. Оба пострадавшие получили телесные повреждения и госпитализированы в больницу. Полицейские установили личность водителя-беглеца, причастного к аварий. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Бориславское отделения полиции 3 ноября поступило сообщение о том, что в 22.06 на улице Ивасюка легковой автомобиль совершил наезд на человека и скрылся с места происшествия. Пешеход, 60-летний местный житель, был доставлен в больницу, где медики диагностировали у него закрытую черепно-мозговую травму, сотрясение головного мозга, ушиб грудной клетки, закрытый перелом ноги и многочисленные ссадины на теле.

Меньше чем за полчаса, в 22.23, аналогичный случай произошел на улице Петлюры. Водитель автомобиля наехал на 35-летнего жителя Борислава, причинив ему черепно-мозговую травму, сотрясение головного мозга, ушиб грудной клетки и другие повреждения. И тоже скрылся с места ДТП.

Работники полиции установили, что к совершению обоих наездов причастен 24-летний местный житель, управлявший автомобилем СЕАТ. Открыто уголовное производство по ч.1 ст.286 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - ограничение свободы на срок до трех лет с лишением права управлять транспортными средствами на срок до трех лет или без такового.

Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus