STATUS QUO

домофон, мошенник, Галицкий район

У Львові шахрай видавав себе за представника домофонної фірми

У Львові шахрай видавав себе за представника домофонної фірми та ошукав шість чоловік у Галицькому районі. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень України.

У червні 2016 року житель Пустомитівського району під приводом встановлення телефонної трубки для домофону ошукав шість мешканців будинку у Львові, взявши у кожного з них по 200 гривень, після чого зник. Обвинувачений визнав себе винним та був згоден на угоду про примирення зі своїми жертвами. Тож Галицький районний суд, визнавши його винним за ч.1 ст.190, ч.2 ст.190 КК України, призначив узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 грн.).


Во Львове мошенник выдавал себя за представителя домофонной фирмы и обманул шесть человек в Галицком районе города. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений Украины.

В июне 2016 года житель Пустомытовского района под предлогом установления телефонной трубки для домофона обманул шесть жителей дома во Львове, взяв у каждого из них по 200 гривен, после чего скрылся. Обвиняемый признал себя виновным и был согласен на соглашение о примирении со своими жертвами. Поэтому Галицкий районный суд, признав его виновным по ч.1 ст.190, ч.2 ст.190 УК Украины, назначил согласованное сторонами наказание в виде штрафа в размере 50 необлагаемых минимумов доходов граждан (850 грн.).

Автор: Тетяна Костенко