улица Короленко, бетоносмеситель, вылил бетон на проезжую часть, видеоНа вулиці Короленка бетонозмішувач вилив на проїжджу частину бетон, за що водій отримав протокол від патрульних Львова. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

3 червня патрульні отримали виклик від громадян про те, що на вулиці Короленка з бетонозмішувача вилився бетон на проїжджу частину. Автомобіль-порушник рухався в напрямку вулиці Гуцульської, а неподалік патрульні саме здійснювали перекриття дороги. Інспектори відреагували і зупинили порушника. Забруднення дороги на вказаній вулиці було від будинку N1 до будинку N7. Патрульні зобов’язали водія викликати на місце спеціалізовану бригаду та прибрати проїжджу частину, а також склали на нього протокол за забруднення дороги.


На улице Короленко бетономешалка вылила на проезжую часть бетон, за что водитель получил протокол от патрульных Львова. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

3 июня патрульные получили вызов от граждан о том, что на улице Короленко с бетоносмесителя вылился бетон на проезжую часть. Автомобиль-нарушитель двигался в направлении улицы Гуцульской, а неподалеку патрульные как раз осуществляли перекрытие дороги. Инспекторы отреагировали и остановили нарушителя. Загрязнение дороги на указанной улице было от дома N1 до дома N7. Патрульные обязали водителя вызвать на место специализированную бригаду и убрать проезжую часть, а также составили на него протокол за загрязнение дороги.