STATUS QUO

У Львові просять ліквідувати залізничну гілку

Ліквідувати залізнодорожну гілку, що перетинає вулиці Луганську і Зелену, – петиція з таким проханням зареєстрована в Єдиній системі  місцевих петицій. 

Як зазначає автор петиції Іван Федорич, рух транспорту по вулиці Зеленій та Луганський (початок) є вкрай ускладнений через великий потік машин та низьку якість дорожнього покриття. Рух ще більше ускладнюється через залізну дорогу що перетинає вулиці Луганську, Навроцького, Бузкову і Зелену, вважає він.

За його словами, гілка фактично не використовується ("локомотив з'являється раз у квартал і то пустий"), дорога біля гілки в поганому стані та наявність гілки сповільнює і так повільний рух транспорту в час пік.  

"Тому вимагаємо ліквідації цього рудимента радянської епохи і створення натомість дороги, що сполучить вулиці Луганську -Зелену- Вашингтона", - йдеться у петиції.

Станом на 4 лютого петицію підписали 44 особи з 500 необхідних.


Ликвидировать железнодорожную ветку, пересекающую улицы Луганскую и Зеленую, - петиция с такой просьбой зарегистрирована в Единой системе местных петиций

Как отмечает автор петиции Иван Федорыч, движение транспорта по улице Зеленой и Луганский (начало) крайне затруднено из-за большого потока машин и низкое качество дорожного покрытия. Движение еще больше затрудняется из-за железной дороги, которая пересекает улицы Луганская, Навроцкого, Сиреневую и Зеленую, считает он.

По его словам, ветка фактически не используется ("локомотив появляется раз в квартал и то пустой"), дорога около ветви в плохом состоянии, и наличие ветви замедляет и так медленное движение транспорта в час пик.

"Поэтому требуем ликвидации этого рудимента советской эпохи и создание вместо дороги, сочетающий улице Луганскпч -Зеленая- Вашингтона", - говорится в петиции.

По состоянию на 4 февраля петицию подписали 44 человека из 500 необходимых.

comments powered by Disqus