STATUS QUO

Під Львовом виявлено витік стічних вод

Біля птахофабрики в селі Давидів виявлено витік стічних вод. Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції у Львівській області.                        

1 лютого спеціалісти Державної екологічної інспекції у Львівській області в межах державного контролю дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Пустомитівського району обстежили територію біля птахофабрики в с. Давидів.

В ході обстеження встановлено, що зі сторони птахофабрики, зі слів представника підприємства, ведуться господарські роботи по встановленню відвідної системи дренажних вод. Скиду стічних вод на рельєф не відбувалося, оскільки труба була засипана щебенем та землею. Проте, сліди виливу стічних вод на ґрунт було помітно. Представники підприємства добровільно за допомогою спецтехніки розкопали  трубу, з якої почали витікати стічні води.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрали проби води та ґрунту для лабораторних досліджень і визначення забруднюючих речовин.


У птицефабрики в селе Давыдов обнаружена утечка сточных вод. Об этом сообщает пресс-служба Госэкоинспекции во Львовской области.

1 февраля специалисты Государственной экологической инспекции во Львовской области в рамках государственного контроля соблюдения требований природоохранного законодательства на территории Пустомытовского района обследовали территорию возле птицефабрики в с. Давида.

В ходе обследования установлено, что с стороны птицефабрики, по словам представителя предприятия, ведутся хозяйственные работы по установке отводной системы дренажных вод. Сброса сточных вод на рельеф не происходило, поскольку труба была засыпана щебнем и землей. Однако, следы утечки сточных вод на почву было заметно. Представители предприятия добровольно с помощью спецтехники раскопали трубу, из которой начали вытекать сточные воды.

Специалистами отдела инструментально-лабораторного контроля Инспекции отобрали пробы воды и почвы для лабораторных исследований и определения загрязняющих веществ.

comments powered by Disqus