STATUS QUO

Поблизу Львова іноземки обікрали торгівельний центр

Поліцейські викрили двох іноземок, причетних до крадіжок з торгівельного центру поблизу Львова. Громадянкам Азербайджану віком 24 та 23 роки загрожує до п’яти років позбавлення волі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Пустомитівський відділ поліції впродовж 3 лютого звернулися працівники п’ятьох магазинів, розташованих у торгівельному центрі у селі Сокільники. Усі вони повідомили про те, що з приміщень магазинів були викрадені товари.

Поліцейські встановили, що до скоєння злочинів причетні дві громадянки Азербайджану віком 24 та 23 роки, які приїхали в Україну з туристичною метою і тимчасово оселилися у Львові. Іноземки викрали одяг, жіночі сумки та інші речі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до п’яти років позбавлення волі.

Зараз поліцейські перевіряють зловмисниць на предмет причетності до скоєння інших злочинів, проводять досудове розслідування.


Полицейские разоблачили двух иностранок, причастных к кражам из торгового центра Львова. Гражданкам Азербайджана в возрасте 24 и 23 года грозит до пяти лет лишения свободы. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Пустомытовский отдел полиции в течение 3 февраля обратились работники пяти магазинов, расположенных в торговом центре в селе Сокольники. Все они сообщили о том, что из помещений магазинов были похищены товары.

Полицейские установили, что к совершению преступлений причастны две гражданки Азербайджана в возрасте 24 и 23 года, которые приехали в Украину с туристической целью и временно поселились во Львове. Иностранки похитили одежду, женские сумки и другие вещи.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.2 ст.185 (кража) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, - до пяти лет лишения свободы.

Сейчас полицейские проверяют злоумышленниц на предмет причастности к совершению других преступлений, проводят досудебное расследование.