STATUS QUO

Чому оренда техніки для буріння у Львові - це вигідно для підприємців?

Буріння свердловин займає далеко не останнє місце у порівнянні з іншими будівельними послугами. Навіть у великих містах, наприклад, у Львові, гостро стоїть питання якісної питної води та підземних комунікацій. Саме для таких цілей потрібна спеціальна техніка - бурові установки.

Підприємці найчастіше звертають увагу на мобільні агрегати, що змонтовані на базі тягачів й здатні працювати в умовах обмеженого простору. Вони призначені для розбурювання шарів ґрунту з різною метою, від буріння свердловин для подачі питної води до підготовки місця для подальшого видобування нафти та газу. Для короткочасних або одноразових робіт доцільніше взяти установку в оренду, ніж купувати її. Оренда звільняє підприємця від витрат на придбання та утримання техніки. Орендодавці беруть на себе обов'язки з транспортування установки до місця робіт, ремонту у випадку неполадок та обслуговування обладнання.

Переваги оренди бурових установок

  1. Ціна - замість мільйонних витрат на купівлю, обслуговування та податки підприємець сплачує лише погодинний тариф.
  2. Розвантаження автопарку - звільняється місце на автомайданчику для іншої техніки.
  3. Швидкість - обладнання прибуває на місце проведення робіт за декілька годин і може бути включеним в роботу відразу після прибуття.
  4. Надійність - компанія, яка надає послуги, гарантує відмінний технічний стан та своєчасно ремонтує бурові установки на базі екскаваторів у разі неполадок.
  5. Консультація - менеджери допомагають підібрати оптимальну модель на основі побажань клієнта.

Що таке послуга оренди техніки для буріння у Львові?

Завантаженість спеціальною технікою у великих містах переростає в проблему. Стаціонарні крани, бурові установки та комплекси агрегатів відходять на задній план, звільняючи місце сучасним видам спецтехніки. Компанії пропонують підприємцям послуги оренди мобільних варіантів обладнання на базі тягачів. Бурові установки на основі екскаваторів забезпечують високу маневреність в обмеженому просторі, прохідність в несприятливих умовах і глибину буріння до 12 метрів. Компанії працюють цілодобово, в разі необхідності представники допомагають з вибором техніки для конкретних видів робіт.

Вартість послуги

Купівля бурових установок для власного користування не вигідна підприємцям, адже потребує значних витрат і не гарантує, що техніка неодноразово знадобиться у майбутньому. Оренда ж забезпечує своєчасне виконання завдань за мінімальну вартість. Але як знайти оптимальне рішення? Перед замовленням послуги слід порівняти пропозиції від різних компаній та умови, на яких вони співпрацюють з замовниками. Варто також звернути увагу на моделі в автопарку, їх роки випуску та технічний стан. Часто саме ці показники впливають на кінцеву вартість послуги.

Спираючись на досвід компанії "Бурові технології", рекомендуємо перед початком робіт укласти угоду між орендодавцем та орендарем. Цей договір оформляється у письмовому вигляді й набуває юридичної сили з моменту підписання його сторонами. У ньому викладені істотні умови надання послуг та вказаний порядок робіт з затвердженими строками початку й закінчення. Це допоможе вам та вашому бізнесу уникнути простоїв виробництва, необґрунтованих рахунків за оренду техніки, а також дозволить бути впевненими у партнері.