STATUS QUO

плата за парковку, стоимость, увеличат

У Львові планують збільшити плату за паркування

З 1 січня 2018 року збільшиться ставка збору за місця для паркування. Відповідний проект ухвали підтримали 42 депутати Львівської міської ради під час останнього сесійного засідання. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомила директор департаменту економічного розвитку міськради Ірина Кулинич, пропонується з 01.01.2018р збільшити розмір ставки збору за місця для паркування на майданчиках у 2-й зоні паркування – з 0,015 до 0,020% мінімальної заробітної плати.

При перегляді ставки прогнозована сума збору за місця для паркування, яку необхідно буде сплатити оператору за користування майданчиком у 2-й зоні, збільшиться з 165,6 грн. до 220,8 грн. за одне парко-місце в місяць.

Прогнозований розмір збільшення надходжень зі сплати збору за місця для паркування до міського бюджету становить 1,1 млн грн.


С 1 января 2018 года увеличится ставка сбора за места для парковки. Соответствующий проект постановления поддержали 42 депутата Львовского городского совета во время последнего сессионного заседания. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщила директор департамента экономического развития горсовета Ирина Кулинич, предлагается с 01.01.2018р увеличить размер ставки сбора за места для парковки на площадках во 2-й зоне парковки - с 0,015 до 0,020% минимальной заработной платы.

При просмотре ставки прогнозируемая сумма сбора за места для парковки, которую необходимо будет оплатить оператору за пользование площадкой во 2-й зоне, увеличится с 165,6 грн. к 220,8 грн. за одно парко-место в месяц.

Прогнозируемый размер увеличения поступлений по уплате сбора за места для парковки в городской бюджет составляет 1,1 млн грн.

Автор: Тетяна Костенко