STATUS QUO

Броды, ДТП, водитель вылетел из машины

У Бродівському районі водій під час ДТП вилетів з машини

У Бродівському районі водій під час ДТП вилетів через лобове скло автомобіля та помер від отриманих травм. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

2 липня о 14:20 на автодорозі між селами Паликорови та Кутище Бродівського району 33-річний водій легкового автомобіля Volkswagen Kadik, житель м. Броди, під час затяжного повороту не впорався з керуванням, з'їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок ДТП водій автомобіля вилетів через лобове скло автомобіля та від отриманих травм помер на місці пригоди.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Причини події з'ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.


В Бродовском районе водитель во время ДТП вылетел через лобовое стекло автомобиля и скончался от полученных травм. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

2 июля в 14:20 на автодороге между селами Паликоровы и Кутище Бродовского района 33-летний водитель легкового автомобиля Volkswagen Kadik, житель Броды, во время затяжного поворота не справился с управлением, съехал в кювет и перевернулся. В результате ДТП водитель автомобиля вылетел через лобовое стекло автомобиля и от полученных травм скончался на месте происшествия.

Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены. Причины происшествия выясняются. Проводится доследственная проверка.

Автор: Тетяна Костенко