аэронавт, воздушный шар, гибельАеронавт, який загинув 1 червня біля села Репехів на Жидачівщині – житель села Годовиця Пустомитівського району 47-річний Анатолій Копча. Він – засновник Галицького товариства повітроплавців, має власну повітряну кулю. Про це повідомляє "Львівська мануфактура новин". 

За даними видання, Анатолій організовував політ. У полі біля Репехова приблизно о 21.00 туристи зробили зупинку. Куля успішно приземлилися. Та її не закріпили на землі. Вона здійнялася вгору. Анатолій вхопився за канат, щоб її затримати. Піднявся разом з кулею на висоту та не втримався і впав. Від отриманих травм помер на місці.

Анатолій – багатодітний батько. Від першого шлюбу у нього троє дорослих дітей, від другого – двоє малолітніх. Займається повітроплаванням разом із сином Денисом.

"Ти був для Нас найкращим порадником! Ти був для Нас великого книгою, яку кожного дня ми читали. Ти був найміцнішою опорою для нас. Ти наша гордість. Ти наше Все! Час зупинився, як ти покинув нас! Спи спокійно, і знай, що ми будемо достойно триматися міцно один одного! Тепер наш татусик вище неба!" – написала у фейсбуці донька Анатолія Ярина.


Аэронавт, погибший 1 июня возле села Репехов на Жидачивщине - житель села Годовица Пустомытовского района 47-летний Анатолий Копча. Он - основатель Галицкого общества воздухоплавателей, имеет собственный воздушный шар. Об этом сообщает "Львовская мануфактура новостей"

По данным издания, Анатолий организовывал полет. В поле возле Репехова примерно в 21.00 туристы сделали остановку. Шар успешно приземлился. Но его не закрепили на земле. Он поднялася вверх. Анатолий ухватился за канат, чтобы его задержать. Поднялся вместе с шаром на высоту и не удержался и упал. От полученных травм скончался на месте.

Анатолий - многодетный отец. От первого брака у него трое взрослых детей, от второго - двое малолетних. Занимается воздухоплаванием вместе с сыном Денисом.

"Ты для Нас был лучшим советчиком. Ты был для нас большой книгой, которую каждый день мы читали. Ты был прочной опорой для нас. Ты наша гордость. Ты наше Все! Время остановилось, как ты покинул нас! Спи спокойно, и знай, что мы будем достойно держаться крепко друг друга. Теперь наш папочка выше неба"" - написала в фейсбуке дочь Анатолия Ярина.