STATUS QUO

прогноз, погода, июль, синоптики

Синоптики розповіли, на що чекати львів'янам у липні

Синоптики розповіли, яку погода очікує львів'ян на липень. Про це повідомляє "Львівська газета".  

Початок липня у Львові буде дощовим, але теплим: денна температура повітря коливатиметься від 19 до 29° тепла й супроводжуватиметься короткочасними, проте сильними опадами. Незважаючи на те, що липень – найтепліший місяць у році, активні грози будуть не лише на початку, а й упродовж всього місяця. Про такі погодні тенденції розповіла т. в. о. начальника відділу метеопрогнозів Львівського регіонального центру з гідрометеорології Олена Смалюх.

За словами синоптиків, середньомісячна температура повітря у липні буде в межах норми, а от щодо вологості, то цьогоріч місяць буде сухішим, аніж зазвичай.

"Передбачаємо, що середньомісячна температура повітря становитиме 18,5°. А от місячна сума опадів буде дещо меншою за норму – 80 мм, натомість норма – від 90 до 110 мм.", – зазначає Олена Смалюх.

Загалом середній місяць літа на Львівщині – це час активної грозової діяльності та підвищення пожежної небезпеки.

"Дуже часто липень в області – це сильні зливи, град і шквали, які завдають суттєвих збитків господарству. У липневі ночі погіршується видимість через сильні тумани, а швидке зростання температури сприяє підвищенню пожежної небезпеки. Усе це притаманно для липня, тож, ймовірно, і цьогоріч місяць буде спекотним та грозовим", – попередила фахівець.


Синоптики рассказали, которую погода ожидает львовян на июль. Об этом сообщает "Львовская газета"

Начало июля во Львове будет дождливым, но теплым: дневная температура воздуха будет колебаться от 19 до 29 °С тепла и сопровождаться кратковременными, но сильными осадками. Несмотря на то, что июль - самый теплый месяц в году, активные грозы будут не только в начале, но и в течение всего месяца. О таких погодных тенденции рассказала т. в. о. начальника отдела метеопрогнозов Львовского регионального центра по гидрометеорологии Елена Смалюх.

По словам синоптиков, среднемесячная температура воздуха в июле будет в пределах нормы, а вот по влажности это  месяц будет болем сухим, чем обычно.

"Предполагаем, что среднемесячная температура воздуха составит 18,5 °С. А вот месячная сумма осадков будет несколько меньше нормы - 80 мм, при норме - от 90 до 110 мм", - отмечает Елена Смалюх.

В целом средний месяц лета на Львовщине - это время активной грозовой деятельности и повышения пожарной опасности.

"Очень часто июль в области - это сильные ливни, град и шквалы, которые наносят существенный ущерб хозяйству. В июльские ночи ухудшается видимость из-за сильных туманов, а быстрый рост температуры способствует повышению пожарной опасности. Все это характерно для июля, поэтому, вероятно, и в этом году месяц будет жарким и грузовым", - предупредила специалист.

Автор: Тетяна Костенко