STATUS QUO

брак за сутки, Петренко, Львов, стоимость

Львівські пари полюбляють одружуватися за добу

У Львові за рік роботи пілотного проекту Міністерства юстиції "Шлюб за добу" побралося понад 1100 українських пар. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко, передає "Гал-інфо"

 За словами міністра, статистика проекту дуже позитивна, адже жодна із таких пар не розлучилася.

"Жодна із пар молодят не розлучились. Хоча було дуже багато скептиків, які казали, що такий проект не можна запускати. Це ще раз доводить, що вільні українські громадяни самі вирішують, коли і як їм формувати сім'ю, і жоден бюрократ не може їм нав'язати обмеження", – заявив Павло Петренко.

Нагадаємо, проект "Шлюб за добу" у Львові стартував наприкінці серпня 2016 року. Він передбачає можливість реєстрації шлюбу за 24 години, без попередньої реєстрації й відвідувань відділів РАЦСу. У Львові таку послугу можна замовити на "Арені Львів" та у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького. Вартість диференційована, залежно від набору додаткових послуг. В середньому вона становить 2,5 тис. грн.

Така послуга вже є доступною у п'яти містах України: в Києві, Одесі, Северодонецьку, Маріуполі та Львові.


Во Львове за год работы пилотного проекта Министерства юстиции "Брак в сутки" поженились более 1100 украинских пар. Об этом сообщил министр юстиции Украины Павел Петренко, передает "Гал-инфо"

По словам министра, статистика проекта очень положительная, поскольку ни одна из таких пар не рассталась.

"Ни одна из пар молодых не развелись. Хотя было очень много скептиков, которые говорили, что такой проект нельзя запускать. Это еще раз доказывает, что свободные украинские граждане сами решают, когда и как им формировать семью, и ни один бюрократ не может им навязать ограничения", - заявил Павел Петренко.

Напомним, проект "Брак за сутки" во Львове стартовал в конце августа 2016 года. Он предусматривает возможность регистрации брака за 24 часа, без предварительной регистрации и посещений отделов ЗАГС. Во Львове такую ​​услугу можно заказать на "Арене Львов" и в Музее народной архитектуры и быта им. Климентия Шептицкого. Стоимость дифференцированная, в зависимости от набора дополнительных услуг. В среднем она составляет 2,5 тыс. грн.

Такая услуга уже доступна в пяти городах Украины: в Киеве, Одессе, Северодонецке, Мариуполе и Львове.

Автор: Тетяна Костенко