STATUS QUO

газ, ребенок, отравился

У Львові немовля отруїлося газом

У Львові на вулиці Івана Франка в квартирі на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку чадним газом отруїлась дівчинка 2016 року народження. Про це повідомляє прес-служба Департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

1 квітня о 21:58 у Львові на вул. Івана Франка в квартирі на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, ймовірно отруїлась чадним газом дитина, 2016 року народження. Вона госпіталізована до реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

Стан потерпілої стабільний. Працівниками ПАТ "Львівгаз" тимчасово припинено подачу газу до квартири. Причини події зʼясовуються.


Во Львове на улице Ивана Франко в квартире на втором этаже пятиэтажного жилого дома угарным газом отравилась девочка 2016 рождения рождения. Об этом сообщает пресс-служба Департамента по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

1 апреля в 21:58 во Львове на ул. Ивана Франко в квартире на втором этаже пятиэтажного жилого дома, вероятно, отравилась угарным газом ребенок, 2016 года рождения. Она госпитализирована в реанимационное отделение Львовской городской детской клинической больницы.

Состояние пострадавшей стабильное. Работниками ПАО "Львовгаз" временно прекращена подача газа в квартиры. Причины происшествия выясняются.

Автор: Тетяна Костенко