STATUS QUO

Про проект
 • Про нас

  Шановні панове!

  Ми раді представити вам продукцію інформаційного агентства "STATUS QUO".
  ІА "STATUS QUO" - недержавне регіональне інформаційне агентство, що спеціалізується на зборі, обробці і розповсюдженні адміністративної, економічної, соціально-політичній та правоохоронній інформації переважно про Харків і Харківську область. Зареєстровано 13.12.2007 Міністерством юстиції України, свідоцтво про реєстрацію: серія КВ, № 173-36 ПР.

  Наші інформаційні випуски розраховані, в першу чергу, на керівників організацій і підприємств, а також засоби масової інформації. Підготовлена нами інформація може використовуватися вами для аналізу, прогнозування і прийняття рішень залежно від ваших практичних цілей.

  Інформаційні продукти "SQ"

  Стрічка новин на інтернет-сайті агентства http://www.sq.com.ua
  Оновлюється в режимі реального часу, повідомлення надходять кожні 5-10 хвилин. На сайті зберігається п'ятирічний архів випусків, містяться систематизовані посилання на сайти органів влади, політичних партій, ЗМІ та ін. Працює зручна пошукова система.

  Інформаційний випуск - "SQ-Новини дня"
  Розповсюджується в електронному вигляді двічі на день (12.00 і 17.00), крім неділі та святкових днів. Містить розділи - "Власть", "Економіка", "Політика", "Суспільство", "Культура", "Спорт", "Пригоди", "Оперативна інформація", "Свята", "Панорама подій".

  Тематичний випуск - "SQ-Економіка"
  Містить новини машинобудування, енергетики та нафтогазовидобування, агропрому, харчової та фармацевтичної промисловості, інвестиційної, фінансової та банківської діяльності, законодавства, аналітичні матеріали про економіку Харківського регіону і України. Виходить один раз на тиждень по четвергах. Розповсюджується в електронному вигляді.

  Конференц-зал ІА "STATUS QUO"
  Щотижня в прес-центрі проводяться круглі столи та прес-конференції за участю провідних політиків, керівників органів влади, громадських діячів. Ми допоможемо Вам на вищому рівні провести в нашому прес-центрі презентацію, семінар або інший захід.

  Ми завжди будемо раді вислухати будь-які ваші побажання, зауваження та пропозиції.

RSS

Наши новости на вашем сайте

Соцсети