STATUS QUO

Ми та наша аудиторія

Шановні пані та панове!

Інформаційне агентство "STATUS QUO" запрошує до співпраці!

ІА "STATUS QUO" - недержавне регіональне інформаційне агентство з десятирічною історією. Щодня сайт інформагентства (sq.com.ua) відвідує близько 7000 осіб. Наша аудиторія - бізнесмени, чиновники, політики і просто люди з активною життєвою позицією.

Прес-центр ІА "STATUS QUO" є технічно найбільш оснащеним у Харкові. За свою багаторічну історію він заробив репутацію найкомфортнішого майданчика для спілкування з пресою.

Наше інформагентство провело першу в місті WEB-конференцію і зараз залишається лідером у цій медіа-сфері. Переваги прямого спілкування з інтернет-аудиторією оцінили десятки політиків і представників великого бізнесу.

Наша студія-продакшн забезпечує онлайн-трансляції прес-конференцій із прес-центру, а також випускає телевізійні програми, рекламні ролики, корпоративні фільми та інший відеоконтент високої якості.

Одна з ключових послуг нашого агентства - комплексне інформаційне обслуговування та аутсорсинг (аналіз цільової аудиторії, формування бази ЗМІ, підготовка матеріалів про компанію та її діяльність, створення інформаційних приводів, підготовка і розсилання прес-релізів, інтерв'ю, прямі ефіри, прес-конференції, підготовка та розміщення рекламних матеріалів компанії-замовника у ЗМІ, моніторинг ЗМІ).В. о. головного редактора ТОВ "ІА "Статус-кво"
Наталія Кобзар

RSS

Наши новости на вашем сайте

Соцсети