STATUS QUO

Конвектори CARRERA: особливості

CARRERA - український виробник кліматичної техніки з європейським ім'ям, який більше 10 років спеціалізується на випуску конвекторів. Широкий асортимент, високі технології і доступні ціни - переваги, зрозумілі кожному покупцеві. У довгому модельному ряду присутні підлогові, настінні, декоративні, цокольні модифікації. Під замовлення можна придбати агрегат нестандартної форми, розміру, кутовий, радісний, а також виконаний в спеціальному комбінованому форматі. Популярні в середині підлоги моделі представлені ось тут https://svit-konvektoriv.com.ua/carrera.

Особливості конвекторів CARRERA

Конвектори CARRERA призначені для облаштування систем опалення закритих приміщень з теплоносієм примусової циркуляції. Зовні їх встановлювати не рекомендується. Обладнання оснащене інтелектуальним керуванням DANFOSS, коректує робочі параметри системи в залежності від стану навколишнього середовища. Виробник дає 10 років гарантії на мідні теплообмінники, покриті алюмінієм. Корпуси з нержавіючої сталі гарантовано прослужать 15 років.

В середині підлоги моделі з невеликою глибиною (65мм) ідеально підходять для установки в багатоквартирних будинках, де товщина стяжки підлоги обмежена по висоті. Обігрівачі оснащуються системою тангенціальних вентиляторів, що збільшує їх теплову потужність в кілька разів. Для заміських будинків, котеджів, автосалонів і інших великих приміщень, де є висока теплова потреба і існує можливість установки потужних приладів пропонуються варіанти з глибиною корпусу 90мм і 120мм.

Весь модельний ряд йде в двох типових комплектаціях: з вентилятором або без нього. Перші модифікації відрізняються високими показниками потужності і здатні самостійно справлятися з опаленням найбільших приміщень. Внутрипідложні конвектори без вентилятора мають відносно невисокі характеристики і, як правило, використовуються в якості допоміжної системи опалення. Їх основне призначення полягає в обігріві засклених поверхонь вітражних вікон з метою попередження утворення на них конденсату.

comments powered by Disqus