Где заказать химчистку дивана на дом - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

Где заказать химчистку дивана на дом

пил, плями що в'їдаються, застарілий бруд на предметах м'яких меблів вдома практично не піддається повному виведенню без спеціальних засобів і пристосувань для чищення. Щоб впоратися з цими проблемами одночасно варто звернутися за допомогою до професіоналів. Хімічна чистка диванів Львів – це ідеальне рішення для наведення чистоти в своєму будинку або квартирі.

    Професійне чищення м'яких меблів на дому має відразу кілько переважних особливостей:
  • не потрібно розбирання або перевезення громіздких меблів;
  • весь процес виконується акуратно та досить швидко, оскільки використовуються потужні засоби для видалення бруду, спеціальне обладнання;
  • видаляється не тільки бруд і пил з поверхонь диванів, крісел, а й внутрішнє патогенне «життя» (кліщі, та інші мікроорганізми).

Разом з брудом й пилом усуваються всі неприємні запахи. Це особливо актуально, якщо в будинку є тварини, маленькі діти або лежачі хворі люди.

Професійна хімчистка м'яких меблів передбачає кілька етапів: спочатку проводиться дослідження, в ході якого встановлюються види забруднень і визначаються засоби для чищення, потім проводиться сухе чищення, попередня обробка засобами (пре-спрей), екстракція, застосування спецпрепаратів для відмивання хімікатів, сушка.

Фахівці компанії magnus.in.ua займаються не тільки хімчисткою м'яких меблів всіх типів (диванів, крісел, пуфів, подушок, матраців), але і генеральним прибиранням приміщень. Щоб замовити послугу можна скористатися телефоном (номери вказані на сайті). Професійні клінери зможуть виконати замовлення вже наступного дня.

Спосіб оплати послуги клієнт-замовник вибирає самостійно: за допомогою банківської карти або готівки.

comments powered by Disqus