У Львові на робітника впав будівельний кран - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

У Львові на робітника впав будівельний кран

На новобудові у Львові нна чоловіка впала частина будівельного крану. Постраждалого у важкому стані госпіталізували до лікарні. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, 25 вересня о 13.43 у Львові на новобудові на вул. Залізничній, 7, під час виконання будівельних робіт, на чоловіка впала частина будівельного крану.

Постраждалого, 1962 року народження, зареєстрованого у м. Львові, у важкому стані з діагнозом травматичний шок, неповна травматична ампутація правої кисті,  ампутація першого пальця правої кисті, відкритий перелом верхньої третини правого передпліччя, закритий перелом середньої третини правої гомілки, ЗЧМТ, струс головного мозку,  бригадою швидкої медичної допомоги госпіталізовано до комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Причини події з’ясовують. Проводиться дослідча перевірка.


На новостройке во Львове на мужчину упала часть строительного крана. Пострадавшего в тяжелом состоянии госпитализировали в больницу. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По информации управления по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Львовского городского совета, 25 сентября в 13.43 во Львове на новостройке на ул. Железнодорожной, 7, при выполнении строительных работ, на мужчину упала часть строительного крана.

Пострадавший, 1962 года, зарегистрированного в г. Львове, в тяжелом состоянии с диагнозом травматический шок, неполная травматическая ампутация правой кисти, ампутация первого пальца правой кисти, открытый перелом верхней трети правого предплечья, закрытый перелом средней трети правой голени, ЗЧМТ, сотрясение головного мозга, бригадой скорой медицинской помощи госпитализирован в коммунальную городскую клиническую больницу скорой медицинской помощи.

Причины происшествия выясняются. Проводится доследственная проверка.

 

comments powered by Disqus