У Львові сміттєвоз переїхав маму з дочкою (фото, відео) - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

У Львові сміттєвоз переїхав маму з дочкою (фото, відео)

У Львові, на Сихові сміттєвоз переїхав двох жінок, які перебігали дорогу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 24 вересня близько 13.00 на вулиці Полуботка у Львові. Як встановили поліцейські, водій сміттєвоза MAN скоїв наїзд на двох львів’янок, матір і доньку віком 79 та 53 роки. Внаслідок наїзду жінки отримали травми несумісні з життям.

Як повідомляється у "Варта 1", жінки перебігали дорогу не на пішохідному переході, потрапили під передні колеса сміттєвоза. 

У Департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації додають, що водій сміттєвоза – 1974 року народження. Сміттєвоз належить компанії AVE.


Во Львове, на Сыхове мусоровоз переехал двух женщин, которые перебегали дорогу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 24 сентября, около 13.00 на улице Полуботка во Львове. Как установили полицейские, водитель мусоровоза MAN совершил наезд на двух львовянок, мать и дочь в возрасте 79 и 53 года. В результате наезда женщины получили травмы несовместимые с жизнью.

Как сообщается в "Варта 1", женщины перебегали дорогу не на пешеходном переходе, попали под передние колеса мусоровоза. 

В Департаменте по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации добавляют, что водитель мусоровоза - 1974 года рождения. Мусоровоз принадлежит компании AVE.

comments powered by Disqus