Знайдену мертвою 9-річну дівчинку покусали тварини - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

Знайдену мертвою 9-річну дівчинку покусали тварини

На тілі знайденої у неділю мертвою 9-річної дівчинки виявили сильні ушкодження, що могли бути спричинені покусами тварин. Про це ZAXID.NET повідомили у Кам'янко-Бузькому відділі поліції.

Наразі невідомо, що саме стало причиною смерті і чи з'явилися рани від тварин уже після смерті дівчинки. Принаймні результати попереднього огляду не виявили слідів насильницької смерті, характерних для людини.

"При огляді виявлені рвані рани м’яких тканин обличчя. Лівий грудний м’яз від лівого плечового суглоба до лівого ліктьового суглобу відсутні. На межі здорової шкіри є численні лінійні садна вертикально орієнтовані до краю рани", – повідомили у Кам'янко-Бузькому відділі поліції результати попереднього огляду.

Наразі у цій справі призначили експертизу, яка має достеменно встановити причини смерті дитини.

Нагадаємо, 9-річну Діану з села Тишиця Кам’янка-Бузького району знайшли мертвою у неділю, 24 вересня, вранці. Дівчинка зникла у суботу після 18:00. Правоохоронці шукали її впродовж ночі і знайшли лише зранку на наступний день в ямі неподалік села.


На теле найденной в воскресенье мертвой 9-летней девочки обнаружили сильные повреждения, которые могли быть вызваны укусами животных. Об этом ZAXID.NET сообщили в Каменка-Бугском отделе полиции.

Пока неизвестно, что именно стало причиной смерти, и появились ли раны от животных уже после смерти девочки. По крайней мере, результаты предварительного осмотра не обнаружили следов насильственной смерти, характерных для человека.

"При осмотре обнаружены рваные раны мягких тканей лица. Левая грудная мышца от левого плечевого сустава до левого локтевого сустава отсутствуют. На границе здоровой кожи имеются многочисленные линейные ссадины вертикально ориентированные к краю раны", - сообщили в Каменка-Бугском отделе полиции результаты предварительного осмотра.

Сейчас в этом деле назначили экспертизу, которая должна точно установить причины смерти ребенка.

Напомним, 9-летнюю Диану из села Тышица Каменка-Бугского района нашли мертвой в воскресенье, 24 сентября, утром. Девочка исчезла в субботу после 18:00. Правоохранители искали ее в течение ночи и нашли только утром на следующий день в яме близ села.

comments powered by Disqus