Мерія Львова визначилася із вартістю проїзного квитка в електротранспорті - львiвськi новини Status quo

STATUS QUO

Мерія Львова визначилася із вартістю проїзного квитка в електротранспорті

У Львові визначилися із вартістю проїзного квитка в електротранспорті – її затвердять на наступному виконкомі. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, інформує прес-служба Львівської міської ради.

"Вже відкориговано вартість проїзду в електричному транспорті до  3 грн., хоча економічно обґрунтована ціна вважається 3,70 грн. Відповідно, електротранспорт працює собі в збиток. Також на наступному виконкомі ми плануємо затвердити вартість проїзного квитка. Це питання вже опрацьовано, і перевагою квитка є те, що його можна тепер купити в будь-який день місяця на 30 днів", - зазначив він.


Во Львове определились со стоимостью проездного билета в электротранспорте - ее утвердят на следующей исполкоме. Об этом сообщил заместитель городского председателя Львова по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Сергей Бабак, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

"Уже откорректирован стоимость проезда в электрическом транспорте до 3 грн., Хотя экономически обоснованная цена считается 3,70 грн. Соответственно, электротранспорт работает себе в убыток. Также на следующей исполкоме мы планируем утвердить стоимость проездного билета. Этот вопрос уже проработан, и преимуществом билета является то, что его можно теперь купить в любой день месяца на 30 дней ", - отметил он.

comments powered by Disqus